• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Bardzo ładne modele pokazałeś . Scania z naczepą ma świetne malowanie . Bardzo pasuje ta niska kabina do tej naczepy . Natomiast scania z przyczepą jak dla mnie cudo i widział bym ten model u siebie . Często się mijam z pojazdem w identycznej konfiguracji . Również scania 4 w dużej kabinie i tego typu cysternami . Gość nią mleko wozi .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Zacznę od ostatniej prezentacji, która mnie ominęła.
Scania Gehring - rzeczywiście, nie często spotykana zabudowa w połączeniu z wysoką kabiną. Model sam w sobie bardzo ciekawy. Dodatkowy smaczek, to oznaczenia modelu na atrapie. Duży plus za zdjęcie oryginału. (y)
Wahr. Zdecydowanie najlepszy model z ostatnich prezentacji! :) Niska kabina świetnie gra z tą zabudową. Do tego fajne malowanie no i koła. Świetna miniatura.
MAN z AWM. Ciekawe malowanie i tak jak napisał Bartek, ten czarny zderzak bardzo maskuje niedoskonałości.
Actros K + V. Klasyczna konfiguracja na równie klasycznym Actrosie MP1. :) Zestawy BDF zawsze mi się podobały i w tym wypadku jest nie inaczej. :)
Na koniec FH 12. Kolejne mało spotykane malowanie w naszej skali. Świetny szczegół w postaci dodatkowych bocznych drzwi chłodni.
 

Podobne wątki