• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Tu nie chodzi czyja jest ta poczta tylko jak ci idio... dostarczają paczki a w zasadzie tego nie robią. Na tyle lat zamawiania różnych rzeczy wierz mi że tylko raz spotkałem kuriera z tej firmy, który zadał sobie trud i dostarczył mi przesyłkę. O tym jakie problemy mieliśmy z nimi w firmie, w której pracowałem i która miała podpisaną z nimi umowę pisał nie będę bo to nie miejsce na to.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
Wszystko zależy od człowieka. Jeśli kurier jest fajny i rozsądny, to można się z nim dogadać i dostarczy paczkę tam gdzie trzeba. Potrafi zadzwonić i można się umówić na odbiór paczki gdzieś w mieście. No a jak kurier jest nieżyciowy, to są problemy z dostarczeniem. I to nie ma znaczenia która firma kurierska dostarcza paczkę. To samo dotyczy i Poczty Polskiej.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Maćku wierz mi że nie miałem większych problemów z innymi firmami. I to nie zależnie, na której dzielnicy bym nie mieszkał, ale nie róbmy Marcinowi niepotrzebnej dyskusji w wątku.
 

Podobne wątki