• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#42
Model już dość żadko spotykany na rynku.Ma swoję małe błędy, ale modeli w barwach Pekaesu nie wyszło zbyt wiele, więc i ten cieszy.
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#44
Nie potrafię tego ocenić. Trafiony pomysł i perfekcyjne wykonanie. Gdyby się jeszcze dało w pół otworzyć okna i wkleić w naszej skali do kabiny falbanki to był by to zajebi... model. Wielkie brawa na stojąco!
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#46
Sam się zastanawiałem nad takim wynalazkiem rodem z Afryki.Wyszło bardzo fajnie i oryginalnie.Zawsze mnie zastanawiało ile czasu trwa tam załadowanie takiego wozu.
 

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#47
Fajny ten zielony Actros i ciekawa koncepcja zawracania w stylu moskiewskim... Natomiast afrykański NG to brak słów, zarąbiaszczy pomysł i wykonanie również.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#48
Im bardziej się przyglądam to bardziej mi się podoba. Klimat afrykański genialny. Nie wiem, czy te paczki nie za bardzo wystają poza koniec samochodu, bo nie za bardzo mają się czego trzymać i ciekaw jestem czy tak w rzeczywistości by się dało, ale poza tym to Twoja praca powala na kolana. Pełen szacun. (y)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#49
Dzięki za miłe słowa.
Inspiracją były fotki znalezione w internecie. Pakunki są wiązane ze sobą i z samochodem a na tym wszystkim siedzą ludzie.





 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#55
Jesteś po prostu niesamowity. Tą fotkę widziałem już dawno w internecie, ale nie myślałem o niej jako inspiracji do zrobienia modelu. A przecież mam taką starą zdezelowaną Ifę. Szkoda tylko, że nie udało Ci się znaleźć osła.
 

Podobne wątki