• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Fajnie zestawienie z tą naczepą . Taki typowy wół roboczy jakiego można spotkać . To porównanie modeli bardzo fajne . Taka fotka muzealna .
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Jelcz dotarł i do mnie , powiem szczerze mam mieszane uczucia, dlatego że detali mnóstwo , forma kabiny ok , podwozie bardzo dobre , ale jakość malowania tragiczna , nie wiem jak można na tak spierdzielony lakier kleić kalki , ja osobiście za taką kasę wstydziłbym się wysłać tak polakierowane auto , oceńcie sami.
Najgorzej jest na spojlerze dachowym po prostu masakra !!!!!!!!!!!
IMG_9951.JPG
IMG_9954.JPG

IMG_9963.JPG
IMG_9968.JPG
IMG_9978.JPG
IMG_9980.JPG
IMG_9976.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Miałem podobnie, reklamowałem i dostałem lepiej wykonany model. Do ideału mu brakuje, ale lakierowanie ma dużo lepsze niż pierwszy, który do mnie dotarł.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Twoje jelonki mi się podobają, głównie dlatego, że to jelonki:) Co do malowania to faktycznie pozostaje trochę do życzenia. No i wg mnie w półmacie lub macie wyglądałyby lepiej niż takie połyskujące.
Wcześniej zaprezentowane modele też godne uwagi i mogą się podobać.(y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Masz po prostu skrzywienie zawodowe :ROFL::ROFL::ROFL:... "Szofery poobdzierały" kabinę , bo jechali lasem na skróty , by trochę "oszczędności" zostało :D. Potem całą noc malowali kabinę wałkiem :ROFL::D...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Jakoś tak w pełni zabudowane podwozia naczep mi nie pasują. Masz rację Marcinie, że nadaje się do przeróbki.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Nawet ładna ta wtopa, inni mieli gorsze. :D:D Choć niemieckie mordy niekoniecznie. :ROFL:Jeszcze takiego nie widziałem. Co do naczepy to ta nowa wersja wygląda dużo lepiej, niż stare pudło, suma summarum też nie jestem za takim czymś.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Ciągnik wygląda fajnie(y)ale naczepa z tymi osłonami jakoś mi nie pasuje ale jak ją poddasz przeróbce na pewno będzie całość wyglądać super:)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Sam ciągnik moim zdaniem jest świetny i wszystko w nim mi się podoba i pasuje,tylko naczepa mogłaby nie być tak zabudowana i bez tych wszystkich niemieckich twarzy :)
 

Podobne wątki