• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje przeróbki modeli w skali 1:43 - mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#1
Zakładam ten temat, ponieważ mam już kilka przerobionych modeli w skali 1:43 i muszę zrobić trochę porządku w swoich tematach modeli. Także tu będę pokazywał przerobione przeze mnie modele w tej większej skali.
Na początek przenoszę zdjęcia już pokazanych modeli wraz z komentarzami kolegów.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Star 21 skrzyniowy ukończony, zatem należy mu się sesja fotograficzna.

020 Star 21 skrzynia.jpeg
021 Star 21 skrzynia.jpeg
022 Star 21 skrzynia.jpeg
023 Star 21 skrzynia.jpeg
024 Star 21 skrzynia.jpeg
025 Star 21 skrzynia.jpeg
026 Star 21 skrzynia.jpeg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#8
Wczoraj już zabrakło czasu, także dziś przerobiony Star 25 ruszył w drogę... ;) :)

031 Star 25 szambiarka.jpeg
032 Star 25 szambiarka.jpeg
033 Star 25 szambiarka.jpeg
034 Star 25 szambiarka.jpeg




Na koniec jeszcze porównanie oryginalnie wydanego Stara 21 z przerobionym Starem 25...


035 Star 25 i 21 szambiarka porównanie.jpeg
036 Star 25 i 21 szambiarka porównanie.jpeg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#10
W tym oryginalnym też by się przydało pozmieniać nieco.
Tak Piotrze. Na pewno w oryginałach będę malował wnętrze. Czy coś jeszcze? :niepewny:
Nie wiem, ale mam ochotę na zmianę tablic rejestracyjnych, żeby każdy model miał swoje. Jeszcze tylko nie mam pomysłu, czy dawać z jednego województwa (tu nachodzi mnie myśl, żeby to było jedno miasto), czy dawać jakiekolwiek, pasujące do lat eksploatacji... :niepewny::niepewny::niepewny:
Waloryzować raczej nie będę, bo po pierwsze nie mam jeszcze takiego doświadczenia żeby to dobrze zrobić, a i po zwaloryzowaniu przydałaby się jakaś choćby mała dioramka do postawienia modelu. Poza tym takie tzw. "nówki-sztuki" prosto z fabryki też mi się podobają, tym bardziej, że modele będą stały na półkach... ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#12
Przekładka kabiny Ziła w tych modelach jest bardzo prostą sprawą, bo otwory na śruby pasują idealnie.
Zatem dziś wywrotka Ził 130 w dwóch odsłonach... ;)


ZIŁ 130 MMZ nowy i stary 001.jpeg
ZIŁ 130 MMZ nowy i stary 002.jpeg
ZIŁ 130 MMZ nowy i stary 003.jpeg
ZIŁ 130 MMZ nowy i stary 004.jpeg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 1
Skala 1:43 6
Skala 1:43 13
Skala 1:43 104
Skala 1:43 24

Podobne wątki