• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki z okresu PRL - skala 1:43

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#65
Dołączyłem do waszej ,,bandy,, de agostiniowców a wszystko przez Maćka i Janka B. i Wnusia -Bartka ;) .
Maciek za prezentacje i założenie tematu. Jasiek za zachwalanie dobrego wykonania a Bartek to by diabła do chrztu namówił :D .
Ale ja będę kupował tylko modele samochodów którymi jeździłem więc zacząłem od 200 -ki którą miałem okazje pierwszy raz jeździć w wojsku a potem już w cywilu dwie zajeździłem jedną nawet osobiście odebrałem ze Starachowic. Teraz czekam na 1142 z błędem roku produkcji bo w 1986 roku nie było tego Stara, ale to dopiero na koniec września ma się ukazać.
Czy ktoś z kolegów ma jakieś informacje jakie będą kolejne modele po 20 numerze ?
Pozdrawiam Wszystkich wykolejonych na punkcie PRL-u :p.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.900 386 20
#66
Brawo Piotrze. (y) Bardzo dobra decyzja. Skoro nie ma tych modeli w naszej skali, to trzeba wziąć
w tej większej. ;)
 
Reakcje
10.791 67 1
#68
Zapomniałem wczoraj napisać że mam prośbę jedną do Ciebie Maćku . Następnym modelem będzie kraz . Poprosiłbym o wspólną fotkę z tatra i ziłem oraz małe fotki porównawcze .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.403 108 2
#70
Kapitalny Star , i tak poza tematem nie wiem czy tylko ja mam takie problemy ale dostawa prenumeraty to porażka , jest koniec kwietnia a ja mam dopiero 4 numery , pisze pytania i cisza , coś czuję że zrezygnuje z prenumeraty :(
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.900 386 20
#71
Kapitalny Star , i tak poza tematem nie wiem czy tylko ja mam takie problemy ale dostawa prenumeraty to porażka , jest koniec kwietnia a ja mam dopiero 4 numery , pisze pytania i cisza , coś czuję że zrezygnuje z prenumeraty :(
Z tego co piszą koledzy na forum modeli 1:43 to wszyscy, którzy zamówili prenumeratę mają takie problemy. Dostawa z dużym opóźnieniem w stosunku do pojawiania się modeli w sprzedaży detalicznej. Nikt nie wie czym jest to spowodowane.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
#74
Z tego co piszą koledzy na forum modeli 1:43 to wszyscy, którzy zamówili prenumeratę mają takie problemy. Dostawa z dużym opóźnieniem w stosunku do pojawiania się modeli w sprzedaży detalicznej. Nikt nie wie czym jest to spowodowane.
Przez niezamierzoną blokadę Kanału Sueskiego w azjatyckich portach zaczęlo brakować kontenerów do wysyłek, sam czekam na komponenty do produkcji( w firmie w której pracuję), i jest to problem raczej globalny, taki stan jeszcze koło miesiąca potrwa.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.900 386 20
#75
Pewnie jest to jakaś część przyczyny, bo jednak w sprzedaży detalicznej modele są dostępne. Dopiero Star się opóźnił o tydzień i zaktualizowano daty wydania kolejnych modeli. Zatem modele dotarły do dystrybutora. Dlaczego tak traktuje prenumeratorów? :niepewny: Tego nie wiemy.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.900 386 20
#77
W mojej ocenie jest to chora polityka DeA. Zresztą nie tylko oni, bo i inne wydawnictwa robią to samo. Nie wiem jak to jest w innych krajach, ale u nas jest brak szacunku dla prenumeratorów, którzy powinni jeszcze przed wydaniem modeli w kioskach dostać zamówiony model.
Patrząc na to co się dzieje na znanym portalu aukcyjnym, to DeA hołduje osobom/firmom, które kupują od nich bezpośrednio kilkadziesiąt modeli i potem odsprzedają po dużo większych cenach. Może wydawnictwu właśnie to się bardziej opłaca? :niepewny: Nieznane są meandry myślenia decydentów z tych wydawnictw...
Pozostaje nam szukanie modeli w kioskach i tyle... :(
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
#78
Trochę odbiegnę od głównego tematu, ale ja bardzo bym chciał aby w tej kolekcji ukazała się taka Tatra 148 w wersji pożarniczej. Bardzo ładna przeróbka.
 

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
#79
W mojej ocenie jest to chora polityka DeA. Zresztą nie tylko oni, bo i inne wydawnictwa robią to samo. Nie wiem jak to jest w innych krajach, ale u nas jest brak szacunku dla prenumeratorów, którzy powinni jeszcze przed wydaniem modeli w kioskach dostać zamówiony model.
Patrząc na to co się dzieje na znanym portalu aukcyjnym, to DeA hołduje osobom/firmom, które kupują od nich bezpośrednio kilkadziesiąt modeli i potem odsprzedają po dużo większych cenach. Może wydawnictwu właśnie to się bardziej opłaca? :niepewny: Nieznane są meandry myślenia decydentów z tych wydawnictw...
Pozostaje nam szukanie modeli w kioskach i tyle... :(
Ja kilka tygodni temu podziękowałem DeA za "współpracę". Co atrakcyjniejsze modele przestały docierać do mnie, natomiast przychodziły upomnienia za nieopłacone faktury. I potwierdzam fakt - dany model ma się ukazać np. za tydzień - a na Allegro jest już jego kilka sztuk po "odpowiednich" cenach...:(...
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.900 386 20
#80
No i dziś pojawił się kolejny model z tej serii. Przyznam, że mnie się podoba, a i wykonanie całkiem dobre. No może kolor kabiny mógłby być inny. Jedyne co troszkę razi wzrok to ślady po odcięciu miejsc wtrysku kipra. Mogli to zrobić bardziej profesjonalnie... :mad::cenzura:
No ale... jak zwykle kilka fotek.

Kraz 256B1

Kraz 256B1 001.jpeg
Kraz 256B1 002.jpeg
Kraz 256B1 003.jpeg
Kraz 256B1 004.jpeg
Kraz 256B1 005.jpeg
Kraz 256B1 006.jpeg
Kraz 256B1 007.jpeg

Kraz 256B1 009.jpeg
 

Podobne wątki