• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki z okresu PRL - skala 1:43

Monster3

Aktywny użytkownik
Reakcje
355 1 0
#21
Do mnie wczoraj pierwsza paczka przyleciała :). Jak ktoś ktoś się nie załapał na Ziła to mogę pomóc bo skutkiem braku porozumienia mam 2 sztuki :p
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
#31
Piękny Jelcz , przez to pstrokate malowanie nie jest taki nudny jak w realnym świecie , bo zwykle były najczęściej białe.
Kolekcja zapowiada się fantastycznie , oczywiście też zbieram :)
 
Ostatnio edytowane:

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
#32
Ładny! Muszę przyznać, że ktoś odpowiedzialny za tą serię, przynajmniej na obecnym etapie dopilnował, aby wydanie 70 PLN za model nie bolało aż tak bardzo :) Mam na myśli dopracowanie konstrukcji. Fajne jest np. w Żubrze, że skrzynia nie została pomalowana lakierem z połyskiem. W obecnym Jelczu na plus są też nadruki. Staranność montażu jest na akceptowalnym poziomie. Na dzisiaj mam wszystkie numery z wyjątkiem żółtego Stara 266, który w tym kolorze zupełnie mi nie leży.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
#40
Kolego Mafo, wrzuć tu swoje zdjęcia Tatry.
Ależ Ty Janku jesteś niecierpliwy. Fatalne światło dziś było ale troszkę ją obfociłem.
Wykonanie w mojej ocenie gorsze niż poprzednich modeli. Rama prostokątna zamiast rurowej, koła zamontowane prosto, a powinny być skośne. Poza tym rama jest plastikowa. Brak podwójnego siłownika do kipra. A w ogóle to model jest na bazie miniaturki z firmy Atlas, co pokazuje logo na podwoziu. Zresztą oceńcie sami...

Tatra 148 001.jpeg
Tatra 148 002.jpeg
Tatra 148 003.jpeg
Tatra 148 004.jpeg
Tatra 148 005.jpeg
Tatra 148 006.jpeg
Tatra 148 007.jpeg
Tatra 148 008.jpeg
Tatra 148 009.jpeg
Tatra 148 010.jpeg
Tatra 148 011.jpeg
Tatra 148 012.jpeg
 

Podobne wątki