• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki z okresu PRL - skala 1:43

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Kolego Jacku, jest to model wydany z polskiej kolekcji. Ja wolał bym zamiast tego modelu innego strażaka który był użytkowany w naszym kraju, tak samo jak modelarze z Czech i Węgier nie chcieli by w ich kolekcji był Star Papieski. Niestety na dobór modeli w kolekcji my nie mamy na to wpływu.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Kolego Jacku. Zawsze możesz te modele które nie pasują Ci w kolekcji sprzedać. Jak widać we wpisach innych kolegów ten model im się podoba. Jest to rzecz gustu.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.828 386 20
Mam nadzieję że to nie jest model z polskiej kolekcji.
Tak jak Janek napisał, jest to model wydany w naszym kraju jako kolejny z kolekcji Kultowych Ciężarówek z okresu PRL.
No to chyba czas zrezygnować z prenumeraty. Bo już tego badziewia nie da się zaakceptować.
Zawsze możesz to zrobić. Mnie też nie pasują niektóre modele z tej serii i to nie tylko te z innych krajów. Dobór modeli jest robiony przez wydawcę i na to nie mamy żadnego wpływu. Jedyne co możemy zrobić, to nie kupić takich modeli i niech będą zwroty do producenta, to może zastanowi się czy warto robić takie modele na nasz kraj. Jest tylko jedno ale... Po takim działaniu producent może zrezygnować z wydawania w naszym kraju kolejnych kolekcji... :niepewny:
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Moim zdaniem nie ma co marudź ,takie modele to też fajna podkolekcja ,oczywiście możemy czekać następne X lat, aż ktoś wyda kolekcje "idealną" .
Jeszcze kilka lat temu można było tylko pomarzyć o takich modelach ,a teraz jest przepych .
 

Podobne wątki