• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki z NRD

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#22
Aukcje z modelami autobusów,które pokazałeś nieraz dawały mi do myślenia na aledrogo,kupić nie kupić,stare wartościowe modele ale jednak,ich forma zbyt daleka od oryginału spowodowała,że na zakup się nie zdecydowałem.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#23
Musze powiedzieć ,że większość tych modeli posiadałem. Ale to było jakieś 40 lat temu gdy sie nimi bawiłem. Od pewnego czasu przymierzam się do ich zakupu ale zawsze coś innego jest pilniejsze. Pamietam , że jako ładunek do tej Skody skrzyniowej dokupiłem beczki. Jak był radość!
 
OP
OP
A

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#25
Dzięki, ciekawe, że w NRD jeździły francuskie ciężarówki. Mój model ma ze 40 lat, nie wiem, gdzie i za ile są teraz do zdobycia, ale kolega mafo podał ostatnio link do aukcji, gdzie taki model był za 35 zł i nie został kupiony, bo nie było chętnych.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#27
Kurcze, ale masz staruszki - naprawdę je trzymałeś tyle czasu?? Jestem ciekaw czy dzisiejsze modele są w stanie wytrzymać taki okres bez zniekształceń formy.
Szacun za chomikowanie.
 
OP
OP
A

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#28
Muszę kolegę pitera rozczarować, sporą część tych modeli kupiłem znacznie później, niektóre w ostatnich latach. Najstarsze moje modele to te dwa autobusy, cysterna do mleka i spychacz. Mam jeszcze kilka innych, ale w stanie nie bardzo nadającym się do prezentacji.
 

Podobne wątki