• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciężarówki z ekranu

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#24
A takie pytanie mam , kiedyś widziałem początek ( czołówkę ) filmu pt. Tranzyt , to było chyba francuskie kino , wie ktoś coś ????????????
 

H0 fan!!!!

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#25
Ciekawe czy to nie była właśnie wersja z silnikiem Detroit Diesel
Wiesz coś więcej na ten temat? Podobno powstało ich tylko kilka, ale nie wiem czy to prawdziwa informacja.

To już ten jelcz z dołem od dafa 95aTi . W tym filmie jeszcze grała magnumka z firmy KENIG .
Była była, prowadził ją Arnold Boczek :D Była też biała Premiumka i kilka innych na placu rozlewni spirytu w Niemczech.

A dla fanów parowozów był jeszcze Ty2.
 
OP
OP
dkmgtc88

dkmgtc88

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#26
Powstały na 100% jest nawet na YT filmik z targów i jest o nich mowa Silnik Detroit Diesel 60series ok 400KM i do tego Automatyczna przekładnia Allison też zza oceanu:)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
937 15 0
#27
Tutaj mam taki film brytyjski " A Prize of Arms) z wojskową ciężarówką Austin K5:


źródło: imcdb.org




źródło: en.wikipedia.org

Film argentyński: "Las Acacias":



źródło: blue-ray.com

W Kraju znany pod nazwą Akacje:


źródło: http://stopklatka.pl
[DOUBLEPOST=1415576204,1415575655][/DOUBLEPOST]Tu francuski, który nie ma szczęśliwego zakończenia "The Wages of Fear" ( w kraju "Cena strachu):


źródło: hooniverse.com

Plakat z filmu:


źródło: www.filmaffinity.com
[DOUBLEPOST=1415576801][/DOUBLEPOST]
A takie pytanie mam , kiedyś widziałem początek ( czołówkę ) filmu pt. Tranzyt , to było chyba francuskie kino , wie ktoś coś ????????????
Raz widziałem jeden "Tranzyt" produkcji amerykańskiej ale to cieńki film jest z chyba 2012 roku. Fabuła do niczego. O francuskim nic mi nie wiadomo ale popytam:)
[DOUBLEPOST=1415577739][/DOUBLEPOST]Przypomniałem sobie jeszcze jeden film. Kiedyś leciał na Polonii. "Baza ludzi umarłych" i są nawet fotki:


źródło: empik.com


źródło:www.imcdb.org
 

Podobne wątki