• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki z czasów dzieciństwa - kolekcja Adama

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
Jak znajdę to wrzucę ci jak koleś maluje figurki preisera, to zmienisz zdanie. Kluczem jest zrobienie cieiowania kazdego koloru, w tym twarzy. Mam ambicję kiedyś spróbować ale brak mi czasu na wszystko..
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Ale Wy dajecie się wpuszczać i wkręcać! Przecież to widać, że gość ma ukryte w podziemiu małe ryżowe rączki, które te małe ryżowe elementy kręcą i kleją swoimi małymi ryżowymi łapkami!!! To zwykła ściema i już! A Adaś się cieszy, chełpi wątkiem i łapki zaciera! No podłość ludzka nie zna granic!:D Nienawidzę gościa!!!:mad:
Ale że mi się podoba bardzo i jest wręcz piękne, to już inna sprawa.... ;):D:D:D
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Dziękuję Panowie za wszystkie komentarze. Nie będę ściemniał, bo naprawdę jest mi niezmiernie miło i to jest dla mnie największy motywator żeby zaczynać kolejny model. Czasami to jest mi też trochę głupio. Te modele nie są jeszcze idealne i zawsze oglądając powiększone zdjęcia gotowego już samochodu widzę sporo rzeczy które mogłem zrobić lepiej lub inaczej.
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Robię i to często. Wszystko złośliwie wychodzi dopiero w świetle dziennym w dużym powiększeniu (np. drobinki kurzu po wewnętrznej stronie szyby, tego naprawdę nie widać przy sztucznym świetle)
A może po prostu trzeba wyłączyć tryb makro lub poczekać kilka lat i jak wzrok już będzie nie ten to nie będę się się tym przejmował ;)
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Dobra Panowie, urywamy ten temat bo się zrobi ze 3 strony dyskusji o niczym. Ja po prostu czasami jak jestem zmęczony, to tak sobie lubię pomarudzić a później siadam do modeli i wszystko wraca do normy :) Jak to kolega @Astro kiedyś określił, muszę sobie "pogderać".;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
Kolejny bardzo dobrze zrobiony model wyszedł z Twoich rąk. Pomimo tych niewielkich mankamentów jest i tak świetny. Wszyscy wiemy jaka jest kabina adamowego Stara. A Ty potrafisz ukryć te mankamenty. (y)
Udało mi się dorobić elementy które najbardziej drażniły mnie w tym samochodzie, czyli opony. Na zrobienie felg brakuje mi czasu i na razie zainstawiłem oryginalne.
Jak chcesz to podaj mi na PW swój adres to wyślę Ci komplet kół do Stara z tych zrobionych parę lat temu przez kolegę JanKol. :)
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Jak chcesz to podaj mi na PW swój adres to wyślę Ci komplet kół do Stara z tych zrobionych parę lat temu przez kolegę JanKol. :)
Maćku, to bardzo sympatyczny gest (y).Na razie może jednak podziękuję za koła. Ja i tak potrzebuję przynajmniej z 5 kompletów i mam motywację żeby je samemu zaprojektować i zrobić. Zresztą marzy mi się Star 21 od zera a on miał chyba podobne (jeszcze nawet nie porównywałem)

Na dobrą sprawę to kiedyś kupiłem też piękne koła ale okazały się kopią APMu i nie chciałem ich zakładać. Wolałem zainstalować uproszczone niż spiracone.

Jeszcze raz wielkie dzięki za propozycję.:)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
No problem...
Koła zrobione przez APM są świetne, tylko to nie są koła, które były standardowo w Starach. Poniżej fotka tych APM-owych.

IMG_4675.jpg

Koła zrobione przez JanKola są typowe, takie jak były w Starach. Poniżej ich fotka.

IMG_4674.jpg

Jakbyś chciał usunąć ten post to tylko daj znać, a usunę. :)
 
OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
O kurde! :eek::eek::eek: Kolejny piękny model nam pokazałeś. Nie dość, że świetnie przerobiony, to jeszcze z tłem historycznym. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu. Na uwagę zasługuje również sceneria prezentowanego modelu. Chylę czoła...
 

Podobne wątki