• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja CIężarówki Witek

Witek

Nowy użytkownik
Reakcje
47 0 1
#1
Witam, szanowne grono! Nazywam się Witek. Jestem kierowca zawodowy, pracuję i mieszkam w Polsce trochę więcej trzech lat. Ciężarówki lubię od....malych lat, pierwsze wrażenia było od zestawu Sowtransavto, to było Volvo F12 z chlodnia....No potem na każde wakacje z ojcem w trase...MAN F90...Volvo...DAF....i już bez drogi bez ciężarówek nie myślę swego życia :) Pierwza model Herpa trafila do mnie w dalekim 2002 roku..to byla Dilerska wersja Actros Mp2! No i dalej poszło....:) dwa lata temu kupiłem Herpa niespodzianku w której byl zestaw Phillippi ... z tego modelu zaczała się nowa kolekcja. Serdecznie zapraszam :)

IMG_20201129_163614.jpg IMG_20201129_163642.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Witek

Witek

Nowy użytkownik
Reakcje
47 0 1
#4
Renault Magnum IceZug
IMG_20201129_163049.jpg IMG_20201129_163101.jpg IMG_20201129_163118.jpg IMG_20201129_163221.jpg

Pierwszy model zrobiony przez mnie był IceZug w scali 1:24 od Rewell, to było niewiarygodnie doświadczenia i radosć, a teraz mam taku pamiętku w scali 1:87. Dzięki koledze z forumu :)
 
Ostatnio edytowane:

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#12
Cześć Kolego! :D
Fajnie, że się odważyłeś pokazać swoje miniatury. Bardzo dużo jak na pierwszy raz, ale jeszcze masz co pokazać. :D
Koledzy, Witek nie urodził się w PL i proszę o wyrozumiałość jeżeli chodzi o pisownię. ;)
Witek, pokazuj modele, komentuj tematy u innych i baw się dobrze! :)
 
OP
OP
Witek

Witek

Nowy użytkownik
Reakcje
47 0 1
#13
Cześć Kolego! :D
Fajnie, że się odważyłeś pokazać swoje miniatury. Bardzo dużo jak na pierwszy raz, ale jeszcze masz co pokazać. :D
Koledzy, Witek nie urodził się w PL i proszę o wyrozumiałość jeżeli chodzi o pisownię. ;)
Witek, pokazuj modele, komentuj tematy u innych i baw się dobrze! :)
Witam, dziękuję, już rozumiem jak i co. Dalej będę inaczej prezentować swoi nabytki, żeby było ciekawe :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#14
Cześć Witku. Piękne modele pokazujesz. Co prawda, przy takiej ilości pokazanych na raz trudno się na którymś skupić, ale każdy z nich ma swój urok i praktycznie każdy mi się podoba. To są modele ciężarówek z tych lat, które najbardziej lubię. Tak trzymaj. (y)
 
OP
OP
Witek

Witek

Nowy użytkownik
Reakcje
47 0 1
#15
Cześć Witku. Piękne modele pokazujesz. Co prawda, przy takiej ilości pokazanych na raz trudno się na którymś skupić, ale każdy z nich ma swój urok i praktycznie każdy mi się podoba. To są modele ciężarówek z tych lat, które najbardziej lubię. Tak trzymaj. (y)
Dziękuję bardzo, przepraszam za atak taki już kolegi mnie wytłumaczyćili jak to musze wyglądać, dalej będę inaczej prezentować.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
#17
Witaj Witek:)
Wszystkie zaprezentowane modele wyglądają bardzo fajnie i przyciągają uwagę(y)tylko zwolnij z prezentacjami bo ciężko skupić się na jednym modelu i go opisać;):Dale o tym koledzy już Cię poinformowali:)jeszcze raz gratuluję takiej kolekcji i czekam na kolejne prezentuje.
 

Podobne wątki