• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki USA Żyraf82

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
Rewelacyjne te Twoje amerykańce. Trochę Ci zazdroszczę takich pięknych modeli w kolekcji.
 

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Co te samochody mają w sobie że są brzydkie jak noc listopadowa a podobają się wszystkim łącznie ze mną?
[DOUBLEPOST=1427242836,1427242327][/DOUBLEPOST]Peterbilt na 3 stronie wymiata!
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
Co te samochody mają w sobie że są brzydkie jak noc listopadowa a podobają się wszystkim łącznie ze mną? (...)Peterbilt na 3 stronie wymiata!
Tak, to bardzo ciekawy problem. Może (w tych czasach) ktoś pokusi się nawet o rozprawę doktorską na ten temat, np. w dziedzinie socjologii lub estetyki ;)?
Mnie też zawsze podobały się te "potwory", chociaż rzeczywiście są "brzydkie jak noc"...
A może po prostu, te ciężarówki są dla nas egzotyczne w swojej formie ? Może, gdyby był to np. "zwykły" STAR, to nie zwrócilibyśmy na niego uwagi ? Może nawet mówilibyśmy, że jest brzydki i "odstaje" od amerykańskich ciężarówek :)?
Na prawdę nie wiem, co jest w tych "pokrakach" :).
 
OP
OP
zyraf82

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
Polecam forum, Daniel jest nawet taki jak twój. :)
Forum znam i przeglądam regularnie. Dużo ciekawych zdjęć można tam znaleźć. Akurat na zdjęciu które wrzuciłeś jest troszkę starszy model ( lampy, osłona chłodnicy ) ale takiego też mam w planach zrobić :) kiedyś...
Co do ich urody......jak już Brodagaz pisał wcześniej. Ja się wychowałem na filmie Convoy i od zawsze stare Peterbilt-y Kenworth-y Mack-i International-e Freightliner-y White czy wiele innych będą bliskie mojemu sercu.
 

Podobne wątki