• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki USA Żyraf82

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.333 108 2
#3
Witamy na forum i życzymy miłej zabawy :p:p:p:p:p:p:p:cool:

Doczekałem się i Daniel założył temat , wiem że masz co pokazać i czekam niecierpliwie.
Zestaw mi się podoba i tak jak Lotus uważam że kontener i naczepa są lepsze od ciągnika mimo że to jeden z lepszych produktów Herpy jeśli chodzi o US trucki.

Daniel trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję że zapału Ci do prezentacji wystarczy na dłużej, jakby Ci brakło to dzwoń ;)
 
OP
OP
zyraf82

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#4
Wiem że ciągnik nie wygląda powalająco, ale w końcu doczeka się podmalowania :). Jest to natomiast jedno z najciekawszych malowań jakie Herpa/Promotex na rynek wypuściła a wiadomo, że malowania amerykańskich ciężarówek potrafią z najgorszego brzydala zrobić perełkę. Sama podkontenerówka to już klasa sama w sobie. Tutaj z Freightliner-em Atherna oraz z dedykowaną do zestawu 30-ką i kontenerem.


IMG_0893.JPG
IMG_0894.JPG
IMG_0895.JPG
IMG_0896.JPG
IMG_0897.JPG
IMG_0898.JPG
IMG_0899.JPG
IMG_0900.JPG
IMG_0901.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#5
Obydwa zestawy świetne. Ciągnik produkcji Athearna dużo lepszy. Naczepy też kapitalnie zrobione. Super prezentacje.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#7
Za ciągnikami za oceanu z silnikiem przed kabiną średnio przepadam , aczkolwiek te z silnikiem pod kabina to inna bajka . Na te mogę patrzeć godzinami . Świetne modele , bardzo mi się podobają .
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#16
Jakoś nie mogę się przekonać do tych amerykańców, niby fajne ale... sam nie wiem, Herpa by mogła się przyłożyć bardziej do nich ;)
 

Podobne wątki