• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki- Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#1
Na początek mój pierwszy nabytek w skali 1/87 VOLVO FH12 firmy WSI Collectables Lorry:

Widok z przodu

FH12 przód.jpg


Z łukosa

FH12 z łukosa.jpg


Bokiem

FH12 bokiem.jpg


Tyłem

FH12 tyłem.jpg


Widok z gory

FH12 od góry.jpg


W drodze

FH12 w drodze.jpg


Przed Mini

FH12 z mini.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#2
Całkiem ciekawy ten model. Trochę pałąki od luster grubawe ale i tak w całości nieźle się prezentuje.
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#4
Całkiem ciekawy ten model. Trochę pałąki od luster grubawe ale i tak w całości nieźle się prezentuje.
No właśnie to jest problem, nie wiem czy tylko w tym modelu takie niedociągnięcie jest czy we wszystkich. Mój kolega ma podobny model tyle, że z DAF-em I tam już nie ma takich grubawych lusterek. Co innego przy modelach innej skali, które mam to jest ok ale przy tej ciężarówce o skali 1/87 wygląda to troche dziwnie:niepewny:[DOUBLEPOST=1376688986][/DOUBLEPOST]
Volvo nawet niezłe biorąc pod uwagę że, kabina jest metalowa.:)
Co tu dużo pisać- jestem fanem metalu. :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
No proszę .ktoś połknął bakcyla .:Dwidzę że na początek jest WSI ..pózniej będzie AWM a na koniec pojawi się Herpa(y) . ale Volvo ciekawe .
 

Podobne wątki