• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Dawno mnie tu Michał u Ciebie nie było. :)
Na początek bardzo ciekawy NG austriackiej telewizji państwowej. W tym malowaniu jest jeszcze co najmniej T4.
Następne dwa SK. Wbrew pozorom dość trudny wybór. Z jednej strony bardzo fajny zestaw w budowlanej kabinie a z drugiej jeszcze lepszy czarny 1850.
Kolejny, F8. Modele z zabudową do mleka występują niezbyt często. Tu miniatura już dość wiekowa. :)
Daf 3300. Również wiekowy, ale ten jest jednym z ciekawszych jakie pokazałeś od mojej ostatniej wizyty. Świetny kolor, trzy osie i ta ciekawa naczepa...
MB T2 nie będę komentował. Klasyka dostawczaków.
Kolejny killer to SK w wersji PC. Jak dobrze pamiętam 1/500. Kapitalna konfiguracja, naczepa, ładunek, detale... Wisienką na torcie jest kolejny numer, co Herpie zdarza się bardzo rzadko. Piękna zdobycz, bo osobiście nie widziałem tej miniatury na sprzedaż. :) Po tym modelu trzy kolejne gwiazdy ciekawe, ale nawet razem nie dorównują poprzednikowi. :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Bardzo fajny SK-acz. Ale coś kabina nie siadła, czyżby jeszcze raz trzeba było zajrzeć do silnika jak stoi na parkingu? ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Herpa jednak potrafiła zrobić fajnie zdetalowany model. Szkoda, że tylko na zamówienie serwisów i dealerów. ;)
 

Podobne wątki