• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Jeśli chodzi o rudą to jak dla mnie fantastyczna . Z tego co pamiętam to w takim kolorze właśnie były te scanie w wersjach do testów . Natomiast niebieska ma jak dla mnie idealną konfigurację i malowanie . Zachwycony jestem tymi modelami .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Żółte światła, rzeczywiście, trochę tu nie pasują, no chyba, że to miniaturka samochodu zarejestrowanego we Francji...
Mnie najbardziej podoba się naczepa.
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
A tam czepiacie się tych przednich świateł ;) tak jak Maciek napisał że pewnikiem to żabojad fajny jest i pasował by mi do mojego volvo daj znać Typie jak będziesz go chciał zdilować :).
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Broda jako pierwszy zauważył, że to Niemiecka samoróbka...
A żółte światła to uważam na plus, a dlaczego? A bo na 1000 modeli tylko ten ma takie i dzięki temu jest inny. A po za tym przyjechał z Francji jak to napisał Pierek.
P.S. Nie sprzedaje
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
No tutaj AWM się postarało. Ładne i znane malowanie, dobrze zrobiona naczepa i ciągnik nawet znośny. Przyjemnie się ogląda takie modele. A co do Scanii, to myślałem że to przerobiony oryginał.
 

Podobne wątki