• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#26
Rico to mój faworyt z tej prezentacji. Mimo niepasujących chromowanych felg i tak wygląda najfajniej. O TNT nie piszę, bo będą gdzie indziej.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#28
Ja jestem inny trochę ale to Rico mnie w ogóle nie rusza i dziwię się tym ochą i ahą.:ROFL:
Na szczęście każdy z nas mia inny gust, i Michał pokazał wystarczającą ilość modeli by coś wybrać.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#30
Oj tak fury to oni mieli i pewnie by modeli narobili, co roku to na pewno.

A ja na to centrum trochę najadę , bo z tą niską kabiną to trochę "gupio" wygląda.


Bo te wersja Base MAN Centrum. A odnośnie Rico co jeździło za friko, to przewoźnik chyba kupował wszystko i to w dużej ilości.
 
M

Maverick

Gość
#33
Pepsi jest fantastyczna (y) Uwielbiam te "napojowe" modele i tą też muszę mieć w swojej kolekcji. Wiesz co Cię teraz czeka?:D "Molesting" i jeszcze raz "molesting" :podstepny:
 

Podobne wątki