• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

M

Maverick

Gość
#2
Podobaja mi się wszystkie, które pokazaleś w tej prezentacji ale najbardziej to cysterna Frikus-a i nabralem chrapki na ten model.
Fajny jest też Daf CARGOSPOL i mimo, ze nie ma jakiś fajerwerków to i tak fajnie wyglada.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#3
Mój Frikus jeszcze od Ciebie nie odjechał?
Axor Polaka jakoś zawsze mi się podobał, może i ma swoje błedy, ale lokalny patriotyzm nie pozwala mi go nielubić.:D
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#4
Dzięki chłopaki za komentarze.
Frikus zostaje, na pewno nie sprzedam tego modelu, bo jest zbyt ciekawy i ma oryginalne mocne malowanie. Jak widzisz Piotrze, model trafił w dobre ręce. ;-)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#5
Tak zdecydowanie Frikus by mi pasował, Polak bez fajerwerków ( ale wypada go mieć ) i fajny ten CF Czeski jak go pierwszy raz widziałem to myślałem ż e herpa polonika jakiegoś cichaczem wypuściła .
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#6
Nazwa jest łudząca... Cargospol. Pierwsze co zrobiłem jak kupiłem ten model, za nim jeszcze do mnie dotarł to sprawdzałem w necie tego przewoźnika.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#7
Wszystkie pokazane modele są wspaniałe, jednak KP Polak i Frikus są moimi faworytami. Polak za rodzime pochodzenie, natomiast Frikus za niebanalne malowanie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#8
Tak Dafik mi się najbardziej podoba, Polak obowiązkowa pozycja, a Frikusa takiego dokładnie udało mi się dobrze nabyć.
Michał całkiem fajne masz te ciężarówki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#9
K Polak najciekawszy z tej prezentacji. Pozostałe też fajne, ale jednak ten polonik jak dla mnie to faworyt.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#13
Czyli mówicie, że chcecie zobaczyc mojej TNT?
Zastanawiam się, czy może nie założy osobnego tematu o TNT?
Co na to administracja?
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#16
Tematem przewodnim były firmy kolejno z Austrii, Niemiec, Polski oraz Czech.
Mnie najbardziej spodobał się Austriacki Frikus, świetnie wygląda Axor pod cysterną do paliw. :)
 

Podobne wątki