• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
U Michała pojawiły się kolejne ciekawe modele. Pierwszy z nich to SK w fabrycznym malowaniu. W tamtych czasach to musiała być bardzo pożądana miniatura. Dość nietypowy kolor ramy. Całość miła dla oka i obstawiam, że miniatura posiadała dedykowane pudełko.
Kolejna gwiazda. Czteroosiowy SK. Uwielbiam tak skonfigurowane wywrotki.
Actros pierwszej generacji w gablotce. Kolejny mało doceniany model wśród zbieraczy. Dopracowany przez Herpę ponadprzeciętnie. :D To teraz trzeba pogratulować Pawłowi dobrego zakupu. :)
Na koniec dwa bardzo sympatyczne MANy G90. Jak przystało na tego typu pojazdy, specjalne zabudowy do przewozu napojów. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Gabarytowe SK jest świetne . Piękny model w pięknej konfiguracji .
Następne dwa SK które pokazałeś bardzo fajne , jednak z dużym wskazaniem na te w eurocabie .
MP I w dealerskim malownie to ciekawy kąsek .
Kolejne dwa SK bardzo ciekawe ze względu na kolorystykę . Pasuje do nich ta czerwień i niebieski .
MP I w malowaniu jakiegoś dealera marki mercedes to interesująca propozycja .
To zielone SK intrygujące . Widziałem modele z tą grafiką , ale chyba nigdy w takim kolorze .
4-osiowe SK to jak dla mnie petarda . Co prawda do MEMO mu daleko , ale i tak mi się bardzo podoba .
Kolejne MP I ciekawe ze względu na ten metaliczny kolor . Pasuje mu .
I na koniec małe , piwne many . Jak to historia tej marki znowu się splątał z VW .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Jeden z pierwszych , jak nie pierwszy hakowiec wypuszczony przez Herpę (trzeba by poszperać w katalogach :D). Jak na takiego staruszka, to dalej bardzo ciekawy i wart posiadania. Również kolorystycznie bardzo mi leży. :)
 

Podobne wątki