• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Dość urokliwe jest to malowanie firmy rogister . Szczególnie ten szklarz mi się podoba . Kiedyś nawet miałem pomysł żeby wszystkie modele z taką zabudową wyzbierać , ale jak zacząłem katalogować sobie co mam kupić i doszedłem do 90 modelu tylko od AWM to porzuciłem ten pomysł :D
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Dość urokliwe jest to malowanie firmy rogister . Szczególnie ten szklarz mi się podoba . Kiedyś nawet miałem pomysł żeby wszystkie modele z taką zabudową wyzbierać , ale jak zacząłem katalogować sobie co mam kupić i doszedłem do 90 modelu tylko od AWM to porzuciłem ten pomysł :D
No co Ty.... trzeba było działać i brać pożyczkę na zakup modeli.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Deja vu ?:LOL:, jesteś największym długodystansowcem a forum, zdarzają się tacy co zbierają WB, Hoyer czy coś tam innego,
ale nigdy tyle spedycji na raz, TNT czy DHL to praktycznie Twój znak firmowy, a jak doliczyć to co w tym wątku....
Szacun(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Podoba mi się to malowanie Offergelda , także jak dla mnie bardzo fajny model . Foto bliżniaków bardzo fajne , szkoda że nie zrobiłeś jeszcze jednego z Rogisterem w takiej konfiguracji .
 

Podobne wątki