• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Brodagaz

Znany użytkownik
Dźwig to kawał fajnej maszyny , a co do nitki to żeby się tak nie strzępiła to wystarczy ją potraktować rzadkim wikolem, ja biorę nitkę w palce zamoczone wcześniej w wikolu i pomału przesuwam nitkę jak wyschnie staje się sztywniejsza i nie ma tych niepotrzebnych dodatków.

DamLen

Znany użytkownik
Yy no więc tak, Betzowska Lohra, to jeden z tych modeli, które wzbudzały niegdyś szał, to był bodajże pierwszy model z tą zabudową. Stermanny kiedyś bardzo mi się podobały, nawet miałem ochotę je wyzbierać, bo swego czasu kilka się ich ukazało, ale skończyło się na Ivecu, którego z resztą już nie mam. :( A dźwig rewelacyjnie wykonany, z licznymi detalami robi wrażenie.

OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Dźwig to kawał fajnej maszyny , a co do nitki to żeby się tak nie strzępiła to wystarczy ją potraktować rzadkim wikolem, ja biorę nitkę w palce zamoczone wcześniej w wikolu i pomału przesuwam nitkę jak wyschnie staje się sztywniejsza i nie ma tych niepotrzebnych dodatków.
Dzięki za podpowiedź.

Yy no więc tak, Betzowska Lohra, to jeden z tych modeli, które wzbudzały niegdyś szał, to był bodajże pierwszy model z tą zabudową. Stermanny kiedyś bardzo mi się podobały, nawet miałem ochotę je wyzbierać, bo swego czasu kilka się ich ukazało, ale skończyło się na Ivecu, którego z resztą już nie mam. :( A dźwig rewelacyjnie wykonany, z licznymi detalami robi wrażenie.
Jeśli będzie pogoda to pokażę kolejnego Stermanna.

kosmo83

Znany użytkownik
Zaczynając od Mana to choć nie jestem miłośnikiem tej konfiguracji zestawu to ten mi się spodobał dzięki świetnie dobranym kolorom(y)a dźwig wygląda rewelacyjnie więc zostaje tylko pogratulować tak dobrego modelu:)