• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.767 301 15
A gdzie lustra?

Swoją drogą kalka na drzwiach tylnych uniemożliwia podmalowanie zawiasów i innych metalowych elementów, a to dodałoby realizmu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Bardzo ciekawe malowanie. Przyznam, że pierwszy raz takie widzę. Całość wygląda mi na produkcję Albedo. Świetna miniaturka. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Bez plandeki wygląda chyba ciekawiej. Jeszcze wrzucić mu jakieś pręty stalowe na pakę i w drogę.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
Chwilę mnie nie było i nie wiadomo gdzie ręce włożyć :D Zaczniemy od tego małego koziołka który świetnie się z tą chłodnią prezentuje . Następne volvo również bardzo fajne , ale bardziej przemawia do mnie w wersji bez plandeki . Taki typowy skład do transportu budowlanki albo elementów dźwigu . Natomiast jaki man jest każdy widzi . Jak tam go akceptuję , ale to nie znaczy że jestem z niego zadowolony .
 

Podobne wątki