• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Michał Type_r7

Jeśli chodzi o rudą to jak dla mnie fantastyczna . Z tego co pamiętam to w takim kolorze właśnie były te scanie w wersjach do testów . Natomiast niebieska ma jak dla mnie idealną konfigurację i malowanie . Zachwycony jestem tymi modelami .

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Żółte światła, rzeczywiście, trochę tu nie pasują, no chyba, że to miniaturka samochodu zarejestrowanego we Francji...
Mnie najbardziej podoba się naczepa.

pierek

Znany użytkownik
A tam czepiacie się tych przednich świateł ;) tak jak Maciek napisał że pewnikiem to żabojad fajny jest i pasował by mi do mojego volvo daj znać Typie jak będziesz go chciał zdilować :).

OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Broda jako pierwszy zauważył, że to Niemiecka samoróbka...
A żółte światła to uważam na plus, a dlaczego? A bo na 1000 modeli tylko ten ma takie i dzięki temu jest inny. A po za tym przyjechał z Francji jak to napisał Pierek.
P.S. Nie sprzedaje

DamLen

Znany użytkownik
No tutaj AWM się postarało. Ładne i znane malowanie, dobrze zrobiona naczepa i ciągnik nawet znośny. Przyjemnie się ogląda takie modele. A co do Scanii, to myślałem że to przerobiony oryginał.