• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja ciężarówki - kacperR

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mam również tego Dafa i jakoś wyjątkowo lubię ten model, niby taki zwykły flotowy skład, a jednak kolorowe malowanie zwraca uwagę, no i firma znana. Że udało Ci się go dostać w tej niespodziance za taką kasę, to niezły fart.
Dajmy spokój z tym fiksowaniem się. Np. Android jest pod względem korekty bardzo wredny i nie zna wielu słów, również typowo polskich i samemu pisząc coś na tablecie często muszę poprawiać po nim całe zdania.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Mam również tego Dafa i jakoś wyjątkowo lubię ten model, niby taki zwykły flotowy skład, a jednak kolorowe malowanie zwraca uwagę, no i firma znana. Że udało Ci się go dostać w tej niespodziance za taką kasę, to niezły fart.
Dajmy spokój z tym fiksowaniem się. Np. Android jest pod względem korekty bardzo wredny i nie zna wielu słów, również typowo polskich i samemu pisząc coś na tablecie często muszę poprawiać po nim całe zdania.
Rownież ten model mnie urzekł, zwykłe proste malowanie a jednak ma to coś w sobie.

Co do mojej pomyłki... Bardzo przepraszam, od tego momentu będę zwracał uwagę na każdy jeden wyraz... W moim przypadku jest oprogramowanie iOS'a i rownież nie zna kilku słów, lecz i tak wole pisać ze słownikiem, zapewne wyłapuje on inne błędy, dzięki temu oszczędzam błędy, które jak widać bardzo przeszkadzają, zwykła literówka ;)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witajcie, dawno tutaj nic się nie działo, lecz dzisiaj "wjedzie" coś nowego. Jest to mianowicie Volvo z naszej realnej firmy, może być znany z truckspotters.eu z tematu firmy "Matek. Model wiadomo wzorowany na realnym zestawie. Być może niebawem będzie kolejny zestaw z realnej firmy... :)
29339233764_2d788a549e_o.jpg
29932582146_2da1117b6b_o.jpg
29672636950_e6011abc66_o.jpg
29966463115_5e39ba1983_o.jpg
29339261604_13172eedf4_o.jpg
29932500166_d29215f562_o.jpg

I na tle realnego zestawu:
29883568871_9754c30c2e_o.jpg

Oraz oryginał:
26916029084_56b6bc1fee_o.jpg

28107209573_d8aa636b10_o.jpg


Pozdrowienia dla Igora oraz Michała, zachęcam do komentowania oraz oceniania! :)
 
Ostatnio edytowane:

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
ŁAŁ !! :cool: Baaardzo miło się ogląda takie prezentacje modelu i oryginału:rolleyes:. Super detale i dopracowane drobiazgi(y)(y).
Wprawdzie na zdjęciu zdaje się wyszło że sama kabina coś ma na boku z podkładem lub lakierem "niebałdzo" i deko odcień nie ten ale efekt i tak jest suuper :gwizd:.
Fantastyczny szarak i no VOLVO :D.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Niesamowite odwzorowanie szczegółów, tabliczki ADR, tylna belka, rowerówka, bańka na wodę... :eek: Tylko dekle na przodzie ma ładniejsze, niż oryginał. :D
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witajcie! Po niespełna dwóch latach przyszedł czas, aby nieco odświeżyć ten temat...
Przez ten czas do mojej kolekcji doszło kilka ciekawych, lub mniej ciekawych modeli, które będę się starał regularnie prezentować po tej długiej przerwie.
Jeśli chodzi o dzisiejszą prezentację (uchylę rąbka tajemnicy) i kilka następnych, będą to modele odwzorowujące prawdziwe auta z firm, które wożą żywiec.:)

Tak więc na pierwszy ogień pójdzie chyba najbardziej "wypasiony" i jedyny ciągnik z naczepą, a jest to Actros i "samo" Volvo od Holenderskiego Keus'a&Mollink'a:
028.jpg
025.jpg
026.jpg
027.jpg


Volvo, oraz obydwa modele razem:
029.jpg
033.jpg
032.jpg

(Wyszedłem już troszeczkę z wprawy w robieniu zdjęć modelom, ale postaram się to nadrobić:ROFL:)
Zapraszam do komentowania jak i oceniania.
Regularnie postaram się zapoznawać z Waszymi kolekcjami i nadrabiać zaległości na forum, które mnie ominęły przez ten czas,
Pozdrawiam!
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Witaj, rozumiem, że będziesz prezentować w większości zestawy zrobione pod zamówienie?
Mercedes jest git, ale volvo bije go na łeb na szyje.
 

Podobne wątki