• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja ciężarówki - kacperR

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Poekny nie widzialem takiego malowania jeszcze
[DOUBLEPOST=1437905768][/DOUBLEPOST]Ten trojkacik volvo swietny a emonsa posiadam i tez jestem zadowolomy z zakupu :)
[DOUBLEPOST=1437905917][/DOUBLEPOST]Tutaj moim zdaniem wyjatkowe dwa modele ;)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witam, czas odświeżyć trochę w temacie :)
Ostatnimi czasy w moim przypadku kompletny brak czasu na prezentacje jak i na komentowanie u kolegów :( , w najbliższym czasie postaram się to nadrobić :)

model to Daf z firmy Nothegger, model pochodzi z herpowskiej niespodzianki, został poddany delikatnemu zwaloryzowaniu, Michał wtrącił swoje 5 groszy do jego wyglądu :D
zdjęcia z telefonu, mało i mało dokładne, myślę że mimo wszystko widać jak model się prezentuje.
image-1.jpeg
image-2.jpeg
image-3.jpeg
image-4.jpeg
image (1).jpeg

Pozdrawiam, zachęcam do komentowania i oceniania ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Model ciekawy. Jak już brudzisz naczepę, to przydałoby się pobrudzić i ciągnik. Poza tym jak brudzisz to pamiętaj o poczekaniu aż "brudzing" wyschnie, bo tak to zostają ślady palców, tak jak na przednim prawym dolnym rogu naczepy.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Ciekawy zestaw , swoją drogą Herpa to ma dziwną politykę niespodzianka kosztuje około 70 zł a można dostać model za 2-3 razy tyle i się opłaca , czyli jakby mieli tańsze modele też by się opłaciło.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Ciekawy zestaw , swoją drogą Herpa to ma dziwną politykę niespodzianka kosztuje około 70 zł a można dostać model za 2-3 razy tyle i się opłaca , czyli jakby mieli tańsze modele też by się opłaciło.
kupiłem trzy niespodzianki, w jednej powyższy dasz, w drugiej jakiś actros a w trzeciej Scania "Brno" która do najtańszych nie należy :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Bardzo fajny model dzisiaj pokazałeś . Fajnie że tak dopieściłeś tego dafa , dużo lepiej dzięki temu wygląda . Co do tego że naczepa jest tak uprana , a ciągnik czysty to nawet fajnie to wygląda . Ja też tak dosyć często jeździłem .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Na pewno nie chodzi o powyższego Dafa... o_O Czepialstwo na forum ostatnio osiągnęło wysoki poziom.
To nie jest czepialstwo, tylko uważam, że jeżeli cokolwiek piszemy to powinniśmy pisać po polsku. W moim odczuciu niechlujne pisanie to jest to samo, co niechlujne traktowanie czytającego.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
To nie jest czepialstwo, tylko uważam, że jeżeli cokolwiek piszemy to powinniśmy pisać po polsku. W moim odczuciu niechlujne pisanie to jest to samo, co niechlujne traktowanie czytającego.
A w moich oczach to po prostu autokorekta na smartfonie, która nie zna słowa "daf" i zastąpiła je słowem "dasz". Co do reszty zdania to się zgadzam, choć nazywanie tego posta niechlujnym to trochę przesada. Mamy gorszych osobników na forum. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
A w moich oczach to po prostu autokorekta na smartfonie, która nie zna słowa "daf" i zastąpiła je słowem "dasz". Co do reszty zdania to się zgadzam, choć nazywanie tego posta niechlujnym to trochę przesada. Mamy gorszych osobników na forum. ;)
Mamy, oczywiście. A to, że ich wpisy tolerujemy, to niechlujstwo z naszej strony.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Czyli na smartfonie nie da się napisać Daf :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Da się, tylko trzeba przeczytać to co się napisało, przed wysłaniem. Poza tym jest na każdym smartfonie opcja wyłączenia automatycznego poprawiania wpisywanych słów i jak się z niej skorzysta, to smartfon nie będzie ingerował w Twój wpisywany tekst. :)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Wszystko się da, ale czasem ludzkie oko nie wychwyci małego, ciężkiego do zauważenia błędu. Myślę że powinno się czepiać błędów ortograficznych albo zdań kompletnie pozbawionych sensu i jakiejkolwiek logiki, niż zwyczajnego, niegroźnego przestawienia liter. Może niedługo powstanie nowy temat o tym żeby nie przekręcać wyrazów i z poprawną polszczyzną.

Ale żeby nie było off topa to powiem że model mi się podoba. Detale dopieszczone, fajny bajer z roletą za szybą i takie... inne tablice rejestracyjne :) Duży plus i pokazuj więcej ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Da się, tylko trzeba przeczytać to co się napisało, przed wysłaniem. Poza tym jest na każdym smartfonie opcja wyłączenia automatycznego poprawiania wpisywanych słów i jak się z niej skorzysta, to smartfon nie będzie ingerował w Twój wpisywany tekst. :)
Maciek ironia z mojej strony to była , inna sprawa że użytkownicy nie myślą ale to nie jest zakazane :ROFL::ROFL::ROFL:
 

Podobne wątki