• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja ciężarówki - kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#1
witam :)
w tym temacie będę prezentował modele z mojej kolekcji :)

na początek kilka BETZ'ów, niektóre pewnie są dobrze znane Irokezowi ;)
 

Załączniki

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#2
Witam ,modele pokazane są kapitalne ,wykonanie super ,jednym z ciekawszych jest model Dafa ale reszte także bym widział w swojej kolekcji ..:)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#3
jeszcze kilka modeli ;)
 

Załączniki

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#5
Oj wejście zrobiłeś wielkie.
Betzy - wiadomo fajne,natomiast druga prezentacja robi ogromne wrażenie(y)
Uzbierałeś świetne modele - szczerze gratuluje!
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#8
Oj kolego pomału z tymi prezentacjami bo ciężko jest tyle modeli na raz oceniać i proponował bym wstawiać całe zdjęcia , a nie miniaturki . Pokazałeś sporo fajnych modeli . Z WB najbardziej spodobały mi się daf i volvo . Co do kolejnej prezentacji to jak dla mnie nie ma tam słabej pozycji , no może poza man-em w malowaniu riwy , ale bardziej mi chodzi o malowanie bo konfiguracja bajeczna .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
#9
Witaj na forum. Popieram Bartka i proszę o duże fotki, bo większe się lepiej ogląda. Ciekawe wejście z taką ilością modeli. Trudno komentować, bo chyba za dużo na raz pokazujesz. Mam nadzieję, że to dopiero początek Twojej kolekcji, a nie cała, bo za chwilę temat umrze śmiercią naturalną i nie będzie co oglądać, i komentować. Poza tym lepiej wklejać po kilka fotek jednego modelu, pokazując go z kilku stron. Wtedy lepiej można taki model ocenić, no i coś o nim napisać.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
#12
Piękna kolekcja , gratuluję nabytków, ale przychylam się do opinii kolegów za dużo na raz i ciężko komentować.
Z drugiej strony większość z nas popełnia ten sam błąd czyli pokazuje wszystko na raz w ciągu kilku dni a potem przez długie miesiące nic się nie dzieję w ich prezentacjach.
Panowie tu apel do większości nie spieszymy się pokazujemy pomału i komentujemy u innych.;)
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#15
Fajna i urozmaicona kolekcja,dobrze zaczynasz na początku:).
Jak dla mnie to najbardziej podoba mi się składak:scania streamline ze schmitzem,także czekamy na kolejną odsłonę kolekcji.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#16
Witam, dzisiaj chciałbym zaprezentować dosyć skromne modele, przerobione przeze mnie także dosyć skromnie ;)

Możecie pisać propozycje pod co mogę podczepić MANa ;)
20140302_110450.jpg
20140302_110503.jpg
20140302_110040.jpg
20140302_110055.jpg
 

Podobne wątki