• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciężarówki jako nośniki reklam.

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#1
Ponieważ nie znalazłem tematu na którym mógłbym umieścić to zdjęcie to założe ten temat. Zdjęcie wykonane w dniu dzisiejszym w Białymstoku.
DSCF8342.JPG
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#13
W ten sposób patrząc to prawie każdy zestaw jest nośnikiem reklamy,;):)
Myślę, że w tym miejscu powinni się wypowiedzieć moderatorzy, którzy określą jak klasyfikować te auta - które są faktycznie nośnikiem reklam, a które zwykłymi kolorowymi "tirami". Bez tego jak dla mnie z czasem zrobi się tu ładny śmietnik będący druga galeria ciężarówek 1:1.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#14
Myślę, że w tym miejscu powinni się wypowiedzieć moderatorzy, którzy określą jak klasyfikować te auta - które są faktycznie nośnikiem reklam, a które zwykłymi kolorowymi "tirami". Bez tego jak dla mnie z czasem zrobi się tu ładny śmietnik będący druga galeria ciężarówek 1:1.
Nie wiem tylko po co zacytowałeś mój wpis do tych wywodów :ROFL:
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#15
Zakładając ten temat to myślałem o pojazdach stojących jako nośniki reklam, taki jak ten z pierwszego zdjęcia,taki jak wstawił kolega matekw oraz ostatnie zdjęcia z Krakowa, a nie takich, które są w codziennym użytkowaniu. Ale życie zweryfikowało mój zamysł. Może dało by się przenieść pozostałe zdjęcia do tematu Ciężarówki 1/1. Niech o tym zdecydują moderatorzy.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#17
Zakładając ten temat to myślałem o pojazdach stojących jako nośniki reklam, taki jak ten z pierwszego zdjęcia,taki jak wstawił kolega matekw oraz ostatnie zdjęcia z Krakowa, a nie takich, które są w codziennym użytkowaniu. Ale życie zweryfikowało mój zamysł. Może dało by się przenieść pozostałe zdjęcia do tematu Ciężarówki 1/1. Niech o tym zdecydują moderatorzy.
Może trzeba było dać w tytule , bo nie każdy kuma jak widać że chodzi o stojaki.
 

Podobne wątki