• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki Bartek123

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym zaprezentować moje modele. Zbieram tylko i wyłącznie pisanki. A więc do dzieła : ;)

Nr. 1 Scania R TL Eutersilo Herpa Monument Truck

Nr. 2 MAN TGA Blum Trucking

Nr. 3 Scania R TLPower Eagle Trio Trans

Nr. 4 DAF XF Wikinger Herpa 7

Nr.5 MAN TGX XXL Tirolf

Zapraszam do komentowania :)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Witaj na forum. Jak chcesz pokazywać fotki to najepiej wrzucić je bezpośrednio tu, na forum, a nie dodawać linki z jakichś innych serwerów. Często takie serwery mają problem i fotki znikają. A poza tym to wklejaj duże fotki, lepiej się wtedy model ogląda.
Zgodnie z regulaminem naszego forum cyt. "maksymalna wielkość zdjęcia to teraz 1280x1024 piksele, maksymalna objętość to 320 KB, ilość zdjęć w jednym wpisie 12". :)

lotus102

Znany użytkownik
Witaj na forum .koledzy wszystko napisali a ja się pod tym podpisuję (y)...a twój temat zapowiada się bardzo ciekawie ..:) i proponowałbym pokazywać pojedynczo modele i nie zapominaj komentować u innych a na pewno wszyscy to docenią ..(y)

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Witam nowego kolegę.Po eksponatach można stwierdzic że "grubo" zaczynasz.Masz czym się pochwalić i to dobrze.Życze bogatej kolekcji i dobrej zabawy(y)

Witaj na forum , pokazuj modele i baw się dobrze .
Jak koledzy napisali , lepiej pokazywać mniej , a częściej .
Co do modeli to bardzo ładne sztuki nam tutaj pokazałeś . Man to taki pół-Polonik bo z tego co wiem to auto przemierza Polskie drogi i na Polskich blachach .
Scania z silo ma bardzo podobne malowanie do auta które można było zobaczyć w miniony weekend na zlocie w Opolu . Bardzo fajne malowanie . Scania biała i daf też fajne . Man w 3 osiach też dość ciekawa propozycja .

Ferrix

Znany użytkownik
Ah, aż mi się tegoroczne Mastery pokazują przed oczkami. Cudowny zestaw, piękny model. Moim zdaniem Herpa dała radę z obydwoma Vikingami jeżeli chodzi o detale i całokształt wykonania! :love:

Railways

Znany użytkownik
Witam na forum kolegę. Już nic nie będę pisał bo koledzy już wszystko napisali;) Modele super masz kolego. W wiekszym rozmiarze można więcej dostrzec detali.

OP
OP
B
Dziękuję bardzo za miłe komentarze. To Volvo bardzo mi się kojarzy z tegorocznym MT :) Co ciekawe rozmawiałem z kierowcą tego Volva mimo że auto niemieckie to Polak.Powiedział mi że ma mieszane uczucie co do tego modelu ( jeden miał w kabinie ) ale ogólnie zrobione jest dobrze.Mówił że teraz się prawdopodobnie zabierze za niego WSI. Powiedział mi tez że Herpa wypuści coś z tej firmy jeszcze może chodzi o inny nr.

Ferrix

Znany użytkownik
Dziękuję bardzo za miłe komentarze. To Volvo bardzo mi się kojarzy z tegorocznym MT :) Co ciekawe rozmawiałem z kierowcą tego Volva mimo że auto niemieckie to Polak.Powiedział mi że ma mieszane uczucie co do tego modelu ( jeden miał w kabinie ) ale ogólnie zrobione jest dobrze.Mówił że teraz się prawdopodobnie zabierze za niego WSI. Powiedział mi tez że Herpa wypuści coś z tej firmy jeszcze może chodzi o inny nr.
To z Tobą rozmawiałem na Masterach na temat modeli Herpa? Jesteś właścicielem podpisanych Ristimek?

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Bardzo fajnie zrobiony zestaw. Tu właśnie taka ilość chromów idealnie pasuje. Poza tym ma zrobione bardzo dużo oznaczeń. Podoba mi się.

Jak dla mnie malowanie nieco za bardzo kreskówkowe , ale wykonanie modelu jest bardzo ładne . Dodatkowym plusem są postacie w kabinie .
Takie pytanie do imiennika mam , ile pisanek kolekcja liczy ?