• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki - 12groszy

1

12g

Gość
#1
Witam

Tym razem przedstawię kolekcję normalnych ciężarówek bo nie tylko gabaryty mnie interesują.
DSCF8689.jpg
DSCF8692.jpg
DSCF8698.jpg

W oryginale na naczepie powinien być kontener-cysterna 20' , ale był mały jak na dużą naczepę.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#2
Fajnie wygląda Scania z puszką. Lubię takie zestawy. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#5
Zawsze można tą naczepę podczepić pod innego konia , a temu zafundować nową :D Scania świetnie się prezentuje , szczególnie ta lewa strona kabiny :D
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#6
Auta Setzla prezentują ten typ malowania aerografem, który najbardziej mi się podoba, czyli drobne motywy na bokach. Taki ciągnik świetnie wygląda pod puszką.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#7
A mówią że kasztany to sztywniaki, a takie malowania aut mają:D, piękna jest co byś pod nią nie podpiął i tak fajnie będzie wyglądać.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#16
Malowaniem nie powala, ale połyskująca biel kabiny w tym świetle fajnie wygląda. Wąski Actros świetnie wpisuje się w konfiguracje hakowca.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#19
Bardzo ciekawy model. Podoba mi się dopasowanie kolorystyki ciągnika i naczepy. Gratuluję nabytku. (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#20
Idealnie pasuje ta naczepa do konia,kolorystycznie też do siebie pasują świetnie :) DAF jako budowlaniec bardzo ciekawie się prezentuje.
 

Podobne wątki