• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówki - 12groszy

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#46
Scania Schlenter to model przy którym wzdycham. Firma z mojego miasta i widze ją prawie codziennie i wzdycham gdyż jeszcze jej nie mam...
Kapitalny model idelanie pasuje do Scani Dornbierer w takiej samej konfiguracji !
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#49
Nowe Volvo i już padło. :D Ciekawy ten holownik, chyba jeden z ładniejszych, jakie zrobiła Herpa. Czerwone felgi z czarnymi piastami na duży plus.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
#50
Damian pewnie baterie , a przewodów nie miał :D
Jak mi się nowy actros nie podoba dalej , tak już arocs to inna bajka . Bardzo fajna ta kabina . W tym przypadku mamy bardzo fajny model w świetnej kolorystyce i zabudowie .
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#51
Ehh te nowe Volva :D Holownik mistrzostwo świata,Arocs w takim malowaniu prezentuje się pięknie.Jeden z piękniejszych holowników moim zdaniem.
 

Podobne wątki