• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciężarówki 1:1

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Mnie osobiście podoba się nowa Scania choć dalej widać poprzedniczki. Jedyne co mi nie leży to reflektory dalekosiężne, jakby zapożyczyli się od Dafa. Pewnie z czasem to zaakceptuje. Mam nadzieję, że szybko spotkam ją na drodze...
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Jako miłośnik szwedzkiej marki, którym byłem od najmłodszych dziecięcych lat po prezentacji nowej gamy ciężarówek z gryfem na masce stwierdzam, że zagubiłem wątek pasji... Serce mi szybciej nie zabiło, nie pojawiła mi się 'gęsia skórka', nie jestem oczarowany, nie wpadła mi w oko. Jest dla mnie skutkiem romansu korporacyjnych kalkulacji, wygląda jak nieślubne dziecko dafa i renault które zaadoptowała Scania. Mam tu na myśli np lusterka czy światła, które wyglądają jak z modelu T, czy dalekosiężne w globie niczym w dafie. W ostatnich eRkach mydlono oczy mniejszym oporem powietrza poprzez zaokrąglenie narożników maski a tu nowy model z chyba pionową ścianą czołową o aerodynamice bloku mieszkalnego. Cóż, może jak na tradycyjnego kierowce zawodowego przystało jestem konserwatywny i zanim coś zaakceptuje musi mi się popatrzeć... i za kilka lat stwierdzę, że nie ma tragedii a nawet da sie to polubić.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
dorzuce coś od siebie ;)
Pusher spotkany w Gnieznie. Spodobało mi sie to proste malowanie.
Zdjęcie0288.jpg


'Ajweko' w Ostródzie, ponoć ciągle walczy
Zdjęcie0270.jpg


jakis tam Robur
Zdjęcie0292.jpg


szkoda ze prawdopodobnie nie wyhamował, ale fajny motyw na model.
Zdjęcie0291.jpg
 

retete

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Niezly rozrzut w rodzaju płynów transportowanych tym Thornycroftem... parafina, olej opałowy, paliwo do ciągników... gorzej jak ktoś się przy tankowaniu pomyli ;) A swoją drogą zazdroszczę Brytyjczykom tak dużej ilości świetnie utrzymanych samochodów użytkowych...
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
mafo widzę, ze toruńczyka wel piernika złapałeś heheheh;). Inna sprawa, że Jacek nie dba o swój ciagnik ale zeby nie było, że się czepiam:)
 
Ostatnio edytowane:

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Dziś mijałem na autostradzie dwa nowe ciągniki Scania. Niestety nie udało się zrobić zdjęcia. Nie przypuszczałem, że tego samego dnia będę w pobliżu salonu i serwisu więc musiałem...

Zdjęcia mojego autorstwa

IMG_3862.JPG

IMG_3857.JPG

IMG_3859.JPG

IMG_3863.JPG

IMG_3861.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki