• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciężarówki 1:1

SzymonG

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 1 0
A ja chcę Wam pokazać taką "ciężarówkę". Mam okazję przy takich pracować. To Maz 543. Silnik V12, ok.540 koni, pojemność ok. 40l. ( piszę "ok.", ponieważ te parę w te, czy wewte nie ma znaczenia ;) )
 

Załączniki

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
Ciekawe foty tu powstawialiście. Wypadek na dordze w Stanach, te fotki z targów i znajomy rów.(y)(y)(y)
[DOUBLEPOST=1466014528][/DOUBLEPOST]Ten Maz to bardziej do wątku "wojsko straż policja..." ale nie żebym się czepiał;). Fotka Maza świetna(y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
No to powiem, że nazywanie Actrosa brzydalem było chyba zbyt pochopne. Ta Scania dopiero jest brzydka. Jakaś taka kanciasta. Może tylko na tych zdjęciach, ale...
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
No to powiem, że nazywanie Actrosa brzydalem było chyba zbyt pochopne. Ta Scania dopiero jest brzydka. Jakaś taka kanciasta. Może tylko na tych zdjęciach, ale...
Wykorzystali maksymalnie przestrzeń. Ściana czołowa typowa dla Scanii, środek rewelacyjny jak dla mnie.
Brzydkie to jest Renault T, smutna ciężarówka.
Jak dla mnie Actros wygląda naprawdę dobrze, ma ładną linię i detale.
 
Reakcje
10.671 67 1
Ciekawe jak na żywo to będzie wyglądało . Mi się sama kanciasta bryła pojazdu podoba , tylko do tych dodatkowych halogenów trzeba się będzie przyzwyczaić . Chociaż te na podszybiu jak dla mnie przekombinowane .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
środek rewelacyjny jak dla mnie.
Akurat na tych fotkach środka nie widać. :(
Brzydkie to jest Renault T, smutna ciężarówka.
To racja, jest smutna, bo brzydka. ;)
Jak dla mnie Actros wygląda naprawdę dobrze, ma ładną linię i detale
To racja, mnie też się podoba.
[DOUBLEPOST=1471981061][/DOUBLEPOST]Acha... Link do pozostałych fotek nie działa. :( :mad:
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Jakaś taka napakowana sterydami.Na razie mi się nie podoba, ale i nowy Actros na początku był brzydki a teraz go uwielbiam.Czas pokaże. Na chwilę obecną nowe Volvo nadal rządzi.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Oficjalna strona Scanii działa, tylko czasami się wykłada, zapewne przez duże obciążenie. Jak wychodziło nowe Volvo, to też lała się fala hejtu, jakie to nie jest brzydkie. Z czasem gdy ujrzymy nową Scanie w konkretnych malowaniach, to się opatrzy i wielu będzie się na jej widok ślinić. Jest podobnie jak z Renault T. R trochę lepiej wygląda niż S, która jest taka trochę naciągnięta, takie na razie odnoszę wrażenie. Przypuszczam też, że właśnie Rka będzie częściej wybierana przez przewoźników.

Tutaj np. wygląda całkiem przyjemnie.

nowa_scania_oficjalnie_2_04.jpg
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Oficjalna strona Scanii działa, tylko czasami się wykłada, zapewne przez duże obciążenie. Jak wychodziło nowe Volvo, to też lała się fala hejtu, jakie to nie jest brzydkie. Z czasem gdy ujrzymy nową Scanie w konkretnych malowaniach, to się opatrzy i wielu będzie się na jej widok ślinić. Jest podobnie jak z Renault T. R trochę lepiej wygląda niż S, która jest taka trochę naciągnięta, takie na razie odnoszę wrażenie. Przypuszczam też, że właśnie Rka będzie częściej wybierana przez przewoźników.

Tutaj np. wygląda całkiem przyjemnie.

Zobacz załącznik 412404
Wszystko zależy od koloru, niektóre kolory nie rzucają na kolana...to normalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądała w innych malowaniach jak napisał wcześniej Damlen no i na żywo...
Mnie nie podobają się halogeny (dalekobieżne lampy) w górnej części kabiny... ale my z osobówek to i tak będziemy widzieli je tylko z innej perspektywy.
Niektóre samochody lepiej wyglądają na żywo niż na fotkach.
 

Podobne wątki