• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciężarówki 1:1

M

Maverick

Gość
#1
Temat powstał po to aby było miejsce gdzie każdy z użytkowników forum może pokazywać/wklejać zdjęcia prawdziwych pojazdów ciężarowych. Generalnie chodzi o to, że jeśli np.: uda się komuś zrobić zdjęcie ciekawej/ładnej ciężarówce lub znajdzie takowe w internecie i uzna, że warto by je pokazać to właśnie do tego służy ten temat.


Tak, więc na początek kilka moich fotek a o wiele więcej można zobaczyć w moim temacie do którego przy okazji bardzo zapraszam:
http://forum.modelarstwo.info/threads/norwegia-i-ciężarówki-w-obiektywie-mavericka.13407/

P9161083.JPG
IMG_3753.JPG
IMG_3846.JPG
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Witam.Od zawsze interesowały mnie ciężarówki może dlatego,że obcuje z nimi od dziecka :).Mój ojciec zaszczepił mi tą "chorobę" :) i tak zostało mi do dziś.Czasami staram się ze sobą wozić aparat i robić zdjęcia ciężarówek oraz miejsc w których byłem .Mam nadzieje,że zdjęcia będą wam się podobały.Miłego oglądania i komentowania. Na początek przedstawie kilka fotek z Truck Fest w Peterborough
HPIM0857.JPG
HPIM0863.JPG
HPIM0865.JPG
HPIM0874.JPG
HPIM0875.JPG
HPIM0878.JPG
HPIM0880.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#4
Dałeś bracie po oczach. Ciężko wzrok oderwać. Świetne te maszyny. Trudno wybrać faworyta, ale chyba będę się skłaniał ku amerykańcom. Piękne fotki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#6
Piękne trucki i piękne zdjęcia. Bardzo fajnie wygląda Iveco Strator, ale najładniejsze są dwa "bunkry" - Volva od Andrewsa i Malcolma. Po prostu piękne...
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Witam.Dzisiaj wstawię troszke starszych zdjęć.Nie są to tak zwane pisanki ale milo je wspominam.Zacznę od Jelcza którym rozpoczelem jeżdżenie.Milego oglądania.:)
 

Załączniki

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#11
Dzięki za dżejmsa z poprzedniej prezentacji świetnie zrobiony, pozostałe ciężarówki równie boskie, bunkry świetne, a Iveco Stratos mnie rozwalił.
Na to miast z ostatniej prezentacji bardzo fajna laska namalowana na tym ciągniku no i to zdjęcie z lokomotywą.
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#12
Dzieki.Troszke bylem nieobecny problemy z łączem he he.Zonka poskanowala kilka moich starych fotek może kogoś zainteresują:).Milego oglądania
1aj.jpg
1ai.jpg
1ae.jpg
1ad.jpg
1ag.jpg
1ah.jpg
1ac.jpg
.
 

Załączniki

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#13
Świetne foty i dobre stare ciężarówki, najfajniejsza fota gdzie SK zaczyna Syrenę wyprzedzać.
Dziś widziałem SK wywrotkę z 3 osiową przyczepą jak wyprzedał Dafa 95, zrobił to z niebywałą lekkością szkoda że, nie zdążyłem zrobić fotki.
Takie zdjęcia mógłbym bez przerwy oglądać.
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#15
Witam.Dokładnie masz racje niektóre fotki to lata 90te.Jelcz ze Steyrem to 98 rok zdjęcie zrobiłem na Łotwie.Troszkę jeszcze mam podobnych zdjęć głównie to auta którymi jeździłem :).Musze uśmiechnąć się do żonki to porobi jeszcze trochę skanów Jelcze Liazy tez czy tylko zachód?
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#16
Ja najchętniej zobaczyłbym zdjęcia krajowych, Jelczy i Liazów :) Mam trochę modeli Liazów i szukam inspiracji do waloryzacji. Volva F12 Polmass SA z cz-b zdjęcia to który rok? Firma powstała w 1989, jeśli te wozy używała od początku istnienia, to mógłby powstać ciekawy model :)
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#17
Kilka kolejnych fotek z mojego obiektywu.
 

Załączniki

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#18
Zdjęcie ze Scanią mnie rozwaliło.Samochód a za nim po horyzont piach i nic więcej.Ewentualnej pomocy w takim terenie to zbyt łatwo raczej nie szło zdobyć.
 

Podobne wątki