• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciężarówki 1:1

Martino

Aktywny użytkownik
Mnie osobiście podoba się nowa Scania choć dalej widać poprzedniczki. Jedyne co mi nie leży to reflektory dalekosiężne, jakby zapożyczyli się od Dafa. Pewnie z czasem to zaakceptuje. Mam nadzieję, że szybko spotkam ją na drodze...

RaFuS

Znany użytkownik
Jako miłośnik szwedzkiej marki, którym byłem od najmłodszych dziecięcych lat po prezentacji nowej gamy ciężarówek z gryfem na masce stwierdzam, że zagubiłem wątek pasji... Serce mi szybciej nie zabiło, nie pojawiła mi się 'gęsia skórka', nie jestem oczarowany, nie wpadła mi w oko. Jest dla mnie skutkiem romansu korporacyjnych kalkulacji, wygląda jak nieślubne dziecko dafa i renault które zaadoptowała Scania. Mam tu na myśli np lusterka czy światła, które wyglądają jak z modelu T, czy dalekosiężne w globie niczym w dafie. W ostatnich eRkach mydlono oczy mniejszym oporem powietrza poprzez zaokrąglenie narożników maski a tu nowy model z chyba pionową ścianą czołową o aerodynamice bloku mieszkalnego. Cóż, może jak na tradycyjnego kierowce zawodowego przystało jestem konserwatywny i zanim coś zaakceptuje musi mi się popatrzeć... i za kilka lat stwierdzę, że nie ma tragedii a nawet da sie to polubić.

RaFuS

Znany użytkownik
dorzuce coś od siebie ;)
Pusher spotkany w Gnieznie. Spodobało mi sie to proste malowanie.
Zdjęcie0288.jpg

'Ajweko' w Ostródzie, ponoć ciągle walczy
Zdjęcie0270.jpg

jakis tam Robur
Zdjęcie0292.jpg

szkoda ze prawdopodobnie nie wyhamował, ale fajny motyw na model.
Zdjęcie0291.jpg

Niezly rozrzut w rodzaju płynów transportowanych tym Thornycroftem... parafina, olej opałowy, paliwo do ciągników... gorzej jak ktoś się przy tankowaniu pomyli ;) A swoją drogą zazdroszczę Brytyjczykom tak dużej ilości świetnie utrzymanych samochodów użytkowych...

Martino

Aktywny użytkownik
Dziś mijałem na autostradzie dwa nowe ciągniki Scania. Niestety nie udało się zrobić zdjęcia. Nie przypuszczałem, że tego samego dnia będę w pobliżu salonu i serwisu więc musiałem...

Zdjęcia mojego autorstwa

IMG_3862.JPG

IMG_3857.JPG

IMG_3859.JPG

IMG_3863.JPG

IMG_3861.JPG

Ostatnio edytowane: