• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówek kilka

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Zarówno poprzednia Scania jak i ta magnumka super się prezentują, w magnumce jednak brakuje mi kilku detali jak poręcze obrysówki
itp, myślę że to by bardziej złamało jej biel, a dla Ciebie to pestka;)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Zarówno poprzednia Scania jak i ta magnumka super się prezentują, w magnumce jednak brakuje mi kilku detali jak poręcze obrysówki
itp, myślę że to by bardziej złamało jej biel, a dla Ciebie to pestka;)
Dziękuję, nie pisałem o tym, ale w planach jest wash i dodatkowe detale takie jak obrysówki, czy podmalowanie stopni. Na razie surówka, czekam na odpowiednie materiały bo właśnie mi się pokończyły. Jak zawsze najpierw wykonuje główne prace, a później to już kwestia wyobraźni.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Witajcie koledzy forumowicze.
Dzisiaj przedstawiam Wam kolejny model pojazdu, który używany jest we flocie firmy "JARMEX"
Jak zawsze zapraszam do komentowania.

11. Renault T Firma "JARMEX" siatki zgrzewane, ogrodzenia, transport i spedycja.

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
011.jpg
012.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Bardzo podziwiam ludzi, którym chce się robić miniatury w barwach dość "niszowych". Fajny pomysł na pokazanie dekady różnicy w ramach jednej marki i jednej firmy. Na uwagę zasługuje też Scania w barwach LOT. Mimo tego, że jest się do czego przyczepić, to pomysł bardzo dobry. Mimo że fikcyjny, to model dobrze się ogląda.
 

Podobne wątki