• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarówek kilka

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.645 33 4
Sugerowałbym zarówno podwozie jak i ciągnik w kolor brązu, który przeważa na grafice. Żadnej tam czerni, i na ciągnik akcenty z grafiki. By wyszedł bajeczny zestaw. Mój znajomy z Olsztyna od lat maluje całe zestawy aerografem, zrobił coś właśnie na ten styl, po całości zestawu. Efekt był niesamowity, kolorystyka jak pamiętam zbliżona, niestety nie znajdę tego teraz pewnie.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Wszystkie Wasze pomysły są ciekawe, dobra rada nie jest zła - dziękuję. Być może skorzystam z Waszych podpowiedzi i coś dodatkowo podziałamy. Tak jak odpisałem do Michała, plan był taki żeby dodać biały napis "niepodległa" z przodu nad osłonami ciągnika.
 

Kamyk

Użytkownik
Reakcje
69 0 0
Z racji, że jestem od niedawna na forum pozwolę sobie skomentować model z pierwszej strony, taaaa melkowita dla mnie jest rewelacja, miałbym też pod nią dobrego konika, super model. W kolejnych prezentacjach przydała mi również do gustu SCANIA bdf LOT. Ładna kolekcja. (y)
 

Podobne wątki