• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Ciągniki siodłowe

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Dokładnie :)
Chodziło mi o tego ciemnego Stralisa z motywem malowanym chyba aerografem. Tego białego to wstawiłem przy okazji zeby nie było, że tylko marudzę... Po napisaniu posta stwierdziłem że może być ciekawie bo mój też ma pasek, ale nie chciało mi się edytować. Sorry za zamieszanie.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo fajna sytuacja.

Great story from Mika

My great grandfather 96 years old with my truck.
He has 50 years with experience behind the wheels of timber truck with my grandfather home in Finland.
Had the honour yesterday to have him as my co-pilot about 20km.
He is the reason why I became a trucker.
It was my pride and joy too have him beside me.
I saw in his eyes he was happy to sit in a truck and proud of me the do what he loved to do back in the old days.

Tłumaczenie z google ;) fot. Mika.
Świetna historia Miki

Mój pradziadek 96 lat z moją ciężarówką.
Ma 50 lat z doświadczeniem za kółkami ciężarówki z drewnianym domem mojego dziadka w Finlandii.
Wczoraj miałem zaszczyt mieć go jako drugiego pilota około 20 km.
On jest powodem, dla którego zostałem kierowcą ciężarówek.
To była moja duma i radość, mam go przy sobie.
Widziałam w jego oczach, że był szczęśliwy, że siedzi w ciężarówce i jest ze mnie dumny, że robi to, co kochał robić w dawnych czasach.​

Mika1.jpg

Mika2.jpg

Mika3.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 7
Skala 1:1 7

Podobne wątki