• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
No to widzę Heniu, że zainwestowałeś w tabor drogowy. Chyba dotacja jakaś z budżetu rządowego była bo widzę, że PKS rozwija swój park ciężarowy. Piękna prezentacja. Aż ciężko oczy oderwać. (y)
Inwestycja to raczej już czas przeszły. Teraz dopiero wychodzą na światło dzienne. No i nie ukrywam, że teraz jeszcze mam trochę więcej wolnego czasu bo jak słoneczko będzie wyżej to i praca zawodowa zdominuje każdy dzień.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Czyś Ty Chłopie nerkę sprzedał czy co :D Rewelacja są te jelonki . Szczególnie ten biały co ma krótką kabinę jest piękny . To co ma zrobione za kabiną , znaczy ta blacha i te doloty to kapitalna robota . Jeszcze tylko mu tą oponę naciągnij bo trochę z felgi schodzi . To teraz ciągniki solo wszystkich generacji koło siebie jeszcze ;)
Tak jak się wcześniej obawiałem, że zażyczysz sobie coś czego nie dam rady spełnić. :( Nie mam takiego obiektywu, ani drona żeby to objąć wszystko razem. Kombinuję z jakimś placem aby to ustawić i potem pokazać to segmentami. Może jeszcze przed wiosną dam radę:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Tak jak się wcześniej obawiałem, że zażyczysz sobie coś czego nie dam rady spełnić. :( Nie mam takiego obiektywu, ani drona żeby to objąć wszystko razem. Kombinuję z jakimś placem aby to ustawić i potem pokazać to segmentami. Może jeszcze przed wiosną dam radę:)
Wystarczą po jednym z każdego rodzaju, dla porównania ;) o całość nawet nie śmiem prosić bo wiem z czym to sie wiąże :D
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Piękne te Jelcze...(y) prezentowane zdjęcia powinny mieć osobny tytuł, np: "królowie polskich dróg".
Najbardziej mi przypadł do gustu zestaw z naczepą do cementu. Trochę się ich naoglądałem, gdy przyjeżdżały do cementowni "Odra" w Opolu lub do cementowni "Górażdże" w Choruli. Dzięki takim prezentacjom wracają wspomnienia...
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Masz rację Maćku, w gablotce to się da zrobić. Tylko wtedy oglądać to najlepiej z bliska. Lecz na fotkach lepiej się prezentują jak stoją w szyku i mają coś jeszcze w tle:)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
"Mają rozmach, sk......ny..." :ROFL::ROFL::ROFL: Jelcze jelczami, ale dawaj tą H- dziewiątkę na lawetę ... :ROFL:
Uwielbiam tu zaglądać też ze względu na drugi plan... Mega prezentacja i kozackie konfiguracje (y)
 

Podobne wątki