• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#1
Witam na imię mam Marcin modele zbieram już ładnych parę lat.
W tym dziale będę pokazywał ciężarówki. Moim konikiem są ciężaróki zabytkowe i klasyczne.
Zapraszam do oglądania i komentowania.































Wszystkie wyżej pokazane modele ciężarówek , malowałem aerografem i brudziłem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Widzę, że Twoje oltimery ciężarówkowe nabrały uroku. Trochę patyny i model wygląda o niebo lepiej. A dioramki też ciekawe.
 
M

Maverick

Gość
#3
Bardzo fajnie je "pobrudziłeś" i od razu wyglądają lepiej;) a i ta mini dioramka też wyszła zajefajnie.
Czekam na dalsze twoje prezentacje.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#5
Dziś Kibri miał iść do kosza bo niekompletny, połamany i upaćkany klejem, ale nie, troszkę pracy i wyszło coś takiego.
Wiem łańcuch za gruby i pójdzie do wymiany.








 
M

Maverick

Gość
#6
No wreszcie się doczekałem:). Ależ go ufajdałeś ale i tak fajnie wygląda a w dodatku na śmietnik miał iść. Tak, więc czasami jak widać warto pokombinować zanim się pochopnie wyrzuci do kosza coś co może tak wyglądać po przeróbkach.;)

P.S. Ja bym jeszcze wykorzystał jedną z tych kłonic i dorobił prosty wózek, i była by piękna dłużyca.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Fajnie Ci wyszła ta przeróbka. Łańcuchy rzeczywiście musisz wymienić. Kiedyś dostępne były takie LINK robione przez Herpę (nr kat. 741576).
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#8
Dzięki za wizyty i komentarze.
Dziś złomek z amerykańskich dróg. Do budowy tego wynalazku zostało użyte różne części , kabina to żywica nie wiem jakiej firmy, podwozie i kiper to Roskopf, koła Herpa i inne.











 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#10
Twoja dbałość o szczegóły zadziwia mnie. Model jest zrobiony po prostu idealnie. Typowy ze złomowiska. Gratuluję pomysłu i wykonania.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#13
I tu śmiało można stwierdzić, że nie ma modeli do wyrzucenia. Nawet z niekompletnego i uszkodzonego zawsze coś można zrobić. Gratuluję pomysłu i wykonania. :)
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Model świetnie zrobiony ale tego modelu jednak mi szkoda :mad: Mogłeś zrobić z niego gruchota ale chociaż jeszcze na chodzie ;)
To co robisz ze złomu modelarskiego potwierdza fakt żeby nie wyrzucać nawet najmniejszej części jaka nam została z modelu bo kiedyś na pewno się przyda, sam się przekonałem o tym nie raz.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#17
Brodagaz potrafisz zrobić coś z niczego. Widać , że u ciebie żaden model się nie marnuje nawet ten skazany na kosz. Masz tą inwencje twórczą. Trzymaj tak dalej ;). Złomek fajnie wykonany razem z podstawką.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#19
Bardzo ciekawy zestaw pokazujesz. Przyznam się, że nie widziałem jeszcze takowych na naszych drogach. Brzydal wygląda bardzo ładnie i w tym malowaniu.
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#20
Mercedes bardzo ładny poza tym fajny zestaw coraz bardziej podobają mi się te nowe robury:) Ten złomek Scani bardzo fajny ci wyszedł rewelacyjna robota.
 

Podobne wątki