• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chudego dniowki w CTL

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Witam, tak więc nocka przeszła do historii, więc w Czechowicach zacząłem na ET13, a na haku mieliśmy ET22 ze spalonymi oporami, przez Oświęcim odstawilismy 22 do Jęzora, a przy okazji i 13 sie popsuła. Więc poczekaliśmy na 21 i razem z czynną 22 pojechaliśmy do Brzeszcz po składzik 40 węglareczek(myslałem że próba hamulca nigdy się nie skończy :twisted: ) no a potem spowrotem na Jęzor gdzie czekała zmiana która zabrała pociąg do Puław, a przy okazji na Jęzorze sfociłem nowe nabytki CTL-u mianowicie czeskie E182 u nas przemianowane na ET182, mówię wam ale odje...ane, cacy, nie widać po nich że mają te kilkadziesiąt lat, po prostu świecą się jak psu jajeczka, a i kilka starych loków CTLowskich pofociłem, niestety gdy rano zabierała mnie taksówka z jęzora nie zdążyłem obfocić 3 lódmiłki które stały na terenie PCC, Pado - sorry, chciałem to zrobić dla Ciebie, ale może jeszcze będzie okazja
pozdrawiam
Chudy
 

Patryk.K

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
No Adeonie mówiłeś ,dobra 1:0 dla Ciebie ,ale ET13 z 22 się popsuła i musieli czekać na ET21 :D
I to samo pytanie do Ciebie Chudy ,czy mógłbyś fotki pokazać albo na e'maila posłać Patryk9209@interia.pl
Jeszcze jedno czy masz zrobione fotki ET21?
Pozdrawiam
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#6
Chudy jak mogłęś mi to ZROBIĆ :!: Mam nadzieje ze za jakiś czas to sie zmieni :) POczekam Cierpliwie :) Daj na forum jakieś swoje foteczki albo podeslij na maila :)
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
witam, kurcze Chłopaki fotek jest pere ale z netem jest problem, muszę zmusic Kozaka żeby do mnie ze swoim dyskiem wpadł to On Wam potem powysyła, musicie sie uzbroić w cierpliwość, ale i fotek będzie więcej, bo wczoraj np odbyłem podróż z Jęzora, przez Kochłowice, Hebzie, Zabrze Makoszowy do Zabrza Biskupic a z tamtąd przez Bytom Karb do Tarnowskich Gór i to juz PKPowskim byczkiem :D , tak więc biorę się za robienie kolejnych fot na następnej dniówce, a i filmów troszeczkę nakręciłem np składzik z 2 gagarami z rail polska, czy gagary pcc, tylko czy Kozak będzie miał czas to wszystko Wam powysyłać :grin:
pozdrawiam
Chudy
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
witam,
magazyn faktycznie runął pod naporem śniegu jak nie jedna budowla tej zimy :cry: ale dworzec stoi, jest piekny ale niestety popada w coraz większą ruinę, mam fotę jak ktos by chciał to jak Kolega Kozak sie postara to juz niebawem do Was trafi z całą reszta fotek, a tymczasem w piątek i sobotę przyszłego tygodnia egzaminy na pomocnika :D troche sie boję bo uczyc sie nie chce
pozdro
Chudy
 

ArturSwider

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Hi,

Ja także dziś pogratulowałem Arturowi przez telefon. Opowiedział mi po krótce, o pierwszych chwilach na egzaminie, i o tym jak "ścięło Go z nóg" po pierwszym przeczytaniu pytań... :razz:

Gratulacje Chudy! Brawo! :grin:
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Dzieki Chłopaki,
a więc egzamin wyglądał nastepująco:
1 część test, podzielony na kategorie tabor, sep, bhp, ruch, no i oczywiście jak przeczytałem pytania to myslałem, jak my wszyscy że to już koniec, no ale jak to bywa w życiu po ponownym ich przeczytaniu i ponownym, i ponownym i ponownym coś zaczęło świtać, tak więc co wiedziałem to zaznaczyłem i zdałem, więc czas było przejść do części następnej czyli egzaminu ustnego
A tu panowie z taboru, ruchu, trakcji spalinowej i trakcji elektrycznej przystapili do czesania naszych umysłów, no i jak się okazało nie taki wilk straszny i sie zdało, a za dwa tygodnie egzaminy na rewidenta taboru :D