• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chmielowy warsztat

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Świetny Steyr. Gratuluję pomysłu i wykonania. Podpowiedz mi, skąd wziąć takie podwozie? Pytam, bo mam kabinę i kiper, tylko brakuje mi podwozia do zrobienia tego typu miniaturki.
 

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 1 0
Świetny Steyr. Gratuluję pomysłu i wykonania. Podpowiedz mi, skąd wziąć takie podwozie? Pytam, bo mam kabinę i kiper, tylko brakuje mi podwozia do zrobienia tego typu miniaturki.
Podejrzewam że jest to składak z Kibri 10410 (rama z odciętymi bakiem i zbiornikami powietrza + wywrotka). Na ramę kabina Steyr od Roco + bak i zbiorniki Roco.
Kolega Kamil Ch. napisał że założył wózek z Herpy i tak oto stworzył Steyra 1490
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Ciekawy projekt się zapowiada. Co on będzie przewoził, że ma łyżkę od koparki na HDS-ie?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki