• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chmielowy warsztat

OP
OP
Kamil Ch

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
931 0 0
#41
Kibri zrobiło kilka udanych modeli . Należą do nich dźwigi o różnych udźwigach. Ten Gottwald był robiony w wersji z teleskopem jak i z kratownicą. Miłej zabawy z linkami.
To akurat jest Liebherr i tak jak mówisz były różne warianty, nawet na gąsienicach. Co do linek: udało mi się je założyć, ale zdążyły już mi sie popsuć.:( Lubią wyskakiwać z bloczków.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#47
Bardzo mi się podoba konfiguracja , zapowiada się świetnie , podobny zestaw ostatnio na żywo widziałem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#48
Świetny zestaw. Bardzo rzadko widywana konfiguracja. Dawaj go do swojego tematu ciężarówki.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#50
No pomysł super , do nas takie rzadko dojeżdżają to jesteś bardziej opatrzony w tych konfiguracjach podkontenerowych ale dyszel to trochę skróć .(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#51
Fajny pomysł . 4-osiowce widuję dosyć często z puszkami bo firma z sąsiedniego miasta ma takich sporo , ale przyczepę w tridemie pod puchy pierwszy raz widzę .
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#53
No nie spodziewałem się że to tak ładnie wyjdzie. Teraz tylko musisz odpowiednio pomalować ten element żeby przypominał lampy. Polecam technikę, że najpierw malujesz lampy na srebrno, a potem nie mieszasz żółtej farby tylko ja otwierasz i malujesz taką przezroczystą mazią. Chyba, że chcesz je srebrne to wtedy nie ma problemu, ale sugeruje żółte ;)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#54
Czyżby inspiracja?

Nie jestem pewien ale identyczna jeździła kiedyś w Polsce ale kabinę miała cala niebieska.
Fajny projekt, podoba mi się, ciekawy jestem końcowego efektu. :)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#55
Scania skonfigurowana do kontenerów bardzo ciekawą konfiguracją. Z niecierpliwością czekam na postęp prac :)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#59
Kurcze panowie wszystko fajnie, ale foty moglibyście trochę "poprawić" ;) Zerknijcie do tematu kolegi Jacekpomoc, ostatnio mu kilka osób doradziło i foty 100% lepsze ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki