• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chmielowy warsztat

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#22
Witaj Kamil Ch :)
Cieszę się, że wreszcie tutaj zawitałeś (y) Modele, które robisz i pokazujesz bardzo mi się podobają a najbardziej ten "lasowóz" przypadł mi do gustu. Fajny pomysł i dobre wykonanie.
Namów jeszcze starego chmiela na wizytę i rejestrację tutaj, i pozdrów go koniecznie ode mnie. :)

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Maverick
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#24
Kibri jest dobre jako dawca różnych podzespołów. Z przyjemnością oglądam jak mieszasz je z częściami Herpy, co bardzo dobrze wygląda.:)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#25
Man do przewozu drewna zapowiada się obiecująco. Co do Mercedesa to może jakaś gaśnica, drabina. Naczepa do kontenerów może być, a może taka dwu częściowa?
 
OP
OP
Kamil Ch

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
946 0 0
#27
Man do przewozu drewna zapowiada się obiecująco. Co do Mercedesa to może jakaś gaśnica, drabina. Naczepa do kontenerów może być, a może taka dwu częściowa?
Nad stonogą nie myślałem. Jest to pewne wyzwanie. Może w przyszłości zbuduję coś takiego ( narazie nie bo Piotrek będzię mówił, że mu konkurencję robie:p). Narazie myślałem nad solówką 8x2 z trzyosiową przyczepą. Pożyjemy zobaczymy.:D

Wracając do FH16. Jest właściwie gotowe (tylko skrzynkę pomalować i przykleić), a naczepa czeka na malowanie, więc niebawem finisz.:) Takie jedno zdjęcie ciągnika od drugiej strony:

P3280146.JPG
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#30
Panie mnie konkurencje? To ITD roboty narobisz :D A co do Volvo dla mnie jest bardzo fajne. Super zrobiony zbiornik za kabiną, dobre zgranie kolorów. Jedynie te ryflowane nadkola jakoś mi bardziej pasują do Niemieckiego transportu, a u nas krajowo widział bym bardziej nadkola, ale tak tez źle nie wygląda. Teraz czekam na naczepę no i prezentacje całego składu ;)
 
OP
OP
Kamil Ch

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
946 0 0
#31
Z piastami zobacze, gdyż naczepa również będzie miała srebrne felgi.

Panie mnie konkurencje? To ITD roboty narobisz :D A co do Volvo dla mnie jest bardzo fajne. Super zrobiony zbiornik za kabiną, dobre zgranie kolorów. Jedynie te ryflowane nadkola jakoś mi bardziej pasują do Niemieckiego transportu, a u nas krajowo widział bym bardziej nadkola, ale tak tez źle nie wygląda. Teraz czekam na naczepę no i prezentacje całego składu ;)
Panie, kto bogatemu zabroni?:ROFL: Ja bym powiedział, że aluminiowe lepsze na nasze drogi, bo plastki się rozsypią.:X3: U Niemca drogi równe to nadkola z plastiku moga być.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#40
Kibri zrobiło kilka udanych modeli . Należą do nich dźwigi o różnych udźwigach. Ten Gottwald był robiony w wersji z teleskopem jak i z kratownicą. Miłej zabawy z linkami.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki