• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chmielowy warsztat

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
931 0 0
#1
Witam wszystkich,
Część z was pewnie już mnie zna. Od 8 lat wspólnie z ojcem zajmuję się modelarstwem, a oto co aktualnie znajduje się na warsztacie. Ciągnik kompletny w 98%, a naczepa w 50%.

P3060084.JPG
 
Ostatnio edytowane:

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#2
No nareszcie doczekałem się Twojego tematu i kolejnych czerwonych gabarytów. Witam na pokładzie :)

A co do Volvo budzi respekt. Dopracowane detale, wszystko zrobione ze smakiem, to lubię. Teraz czekam na naczepę ;)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#4
Witaj , i obowiązkowo nad jakimś tłem musisz popracować bo masz za duży staż na pokazywanie modeli na przypadkowym tle biurka czy obiadu .


:D:D:D:D:D:D:D:D VOLVO super .
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Rafał na pewno będzie tutaj wręcz domownikiem jak zobaczy takie ładne czerwone gabaryciątko :D

Naprawdę wygląda super, a to jeszcze nie koniec. Czekam na następne relacje...oraz naczepę :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#8
Mocne wejście. Pięknie zrobione to nowe Volvo. Czuć moc. (y)
Pokazuj modele, komentuj tematy kolegów, a tak w ogóle to baw się dobrze. :)
 
OP
OP
Kamil Ch

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
931 0 0
#9
Dziękuję za opinie.
Dziś pokarzę model, który właściwie jest już gotowy. Brakuje mu jedynie naczepy, która docelowo ma być podkontenerówką. Może macie jakieś sugestie co do niego dodać?

P1050010.JPG
P1050014.JPG
P1050015.JPG
P1050017.JPG
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#17
Bardzo mi się nie podoba, bo planuje to chyba już z 2 lata :D Ale na szczęście coś w innych klimatach. A tak na serio, po skończeniu może bardzo fajnie wyglądać przy Scanii ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki