• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chabówka - PAROWOZJADA 2007

K

Kpt.Nemo

Gość
#3
TKK napisał(a):
bedziem :)
mam nadzieje ze w tym roku nie bedzie tej orkiestry rodem z PRLu ;-)
I p... tych wszystkich kacyków z różnych ugrupowań którzy na siłę chcieli zaistnieć, a przez których wszystko się opóźniło i lud roboczy po paradzie zmókł odrobinkę.


Pojechało by się, ale się nie posiada samochoda. :cry:
 

Fiki-Miki

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
kap. Nemo napisał
Kpt.Nemo napisał(a):
I p... tych wszystkich kacyków z różnych ugrupowań którzy na siłę chcieli zaistnieć, a przez których wszystko się opóźniło i lud roboczy po paradzie zmókł odrobinkę.
Bardziej obawiam się oszołomionych pseudo-miłośników, którzy kręcą się przed obiektywem jak przyusłowiowe g... w przeręblu chociaż to nie tapora roku. Zostało jeszcze 16 dni do imprezy i ciagle mam watpliwości czy tam jechać?
 
OP
OP
P

Paweł Piotr

Gość
#7
Zdradzam tajemnicę służbową:
kolejność prezentacji pojazdów na Parowozjadzie 2007 w sobotę 28 lipca: Ty2-911, Ok22-31, Ok1-359, Tr5-65, Ty2-953, SN61-168, M?, M? z Czech (jakieś dwa nieustalone motory)
BR03-2204, Tr12-25, TKh49-1, SM42 (numer nie znany jeszcze), 475.196, 422.0108 (dwa słowackie parowozy).
Ale życie jest życiem, a grupa PKP tyż jaka jest – wiemy, więc może się jeszcze co nieco pozmieniać, żeby nie powiedzieć: popierdasić...
Pozdrawiam
Do zobaczenia w Chabówce...
(szczegóły na stronie: http://www.parowozy.pl/skansen/ )
 

glowawojtas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Hehe Ja oczywiście jadę ;) Jutro na cały dzień.

Można mnie poznać po aparacie SONY Cyber-Shot DSC-H7, małe dziecko ;) (1,50m) i kwadratowe bryle :) Będę z mamą. :D Kto jeszcze będzie?
 

glowawojtas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Ja jadę do Chabówki, z tamtąd o 11:20 odjeżdża bezpłatny skład do stacji Rabka Zaryte. Tam pooglądam pokaz parowozów i gdy będą wracać to którymś z nich zabiorę się znów do skansenu w Chabówce gdzie się zacznie zabawa :D
 

Karol

Użytkownik
Reakcje
10 2 0
#12
Wszystko by było OK gdyby nie problemy z zaparkowaniem auta w Rabce Zaryte, dziwne że organizatorzy nie wzięli tego pod uwagę :devil:
 

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
81 1 0
#15
Mi się z tej całej parady najbardziej podobało wyskoczenie 1 osi tendra parowozu Tr5 ;]
Ale impreza wg. mnie świetna i za rok napewno z nowu będzie trzeba pojechać.
 
Reakcje
4 6 0
#17
Witam
Byłem na "Parowozjadzie"w Chabówce, tylko mam jedno zastrzeżenie w sprawie parady
parowozów na terenie skansenu trochę jest tam „ciasno” mam namyśli wykonywane zdjęć
przez MK. :cry:
Proponuję najlepiej odbyła się parada np. w Rabce Zaryte.
Najbardziej mnie zachwyca przejazd pociągów złożonych wagonów osobowych i towarowych na szlaku Chabówka-Rabka Zaryte-Chabówka :grin:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 3
Imprezy 26
Imprezy 18
Imprezy 14
Imprezy 61

Podobne wątki