• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Cezary, Milicja, Policja, pogotowie ratunkowe tudzież inne ...

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#1
Witam w nowym wątku. Ze względu na podział na pojazdy różnego przeznaczenia tworzę nowy wątek.

Na początek i przypuszczam nie będzie to post ostatni prezentuję Wam taką sobie scenkę. Niestety dioramki się jeszcze nie dorobiłem i raczej nie prędko powstanie.

aIMG_20200721_154943.jpg aIMG_20200721_155003.jpg aIMG_20200721_155026.jpg aIMG_20200721_155039.jpg aIMG_20200721_155108.jpg
Star ZOMO i karetka - wyrób @TLLK czyli Pana Anatola.
Polonez prawdopodobnie dzieło Mateusza Jaskóły. Figurki i taczka to śliczności od @Adam66.
Za jakość zdjęć przepraszam jak zwykle. Robione niestety tradycyjnie smarkfonem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.855 386 20
#2
Piękne modele. Podobają mi się. A Polonez wygląda mi na Anatolowego, bo On zrobił takie wysokie tylne zawieszenie.
Natomiast Star jest świetny, takiego mi brakuje w moim garażu.
 
OP
OP
avecez

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#3
Piękne modele. Podobają mi się. A Polonez wygląda mi na Anatolowego, bo On zrobił takie wysokie tylne zawieszenie.
Natomiast Star jest świetny, takiego mi brakuje w moim garażu.
Wyjaśniło się. Polonez jest od Anatola. Stara możesz u niego zamówić. Ma tam trochę tego u siebie "na zbyciu" ;-) .
 
OP
OP
avecez

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#4
EDIT: Polonez Milicja jest dziełem ToLoLoko, a nie Mateusza Jaskuły. Za błąd w nazwisku Mateusza bardzo przepraszam.

Witam w nowym wątku. Ze względu na podział na pojazdy różnego przeznaczenia tworzę nowy wątek.

Na początek i przypuszczam nie będzie to post ostatni prezentuję Wam taką sobie scenkę. Niestety dioramki się jeszcze nie dorobiłem i raczej nie prędko powstanie.

Zobacz załącznik 744626 Zobacz załącznik 744627 Zobacz załącznik 744628 Zobacz załącznik 744629 Zobacz załącznik 744630
Star ZOMO i karetka - wyrób @TLLK czyli Pana Anatola.
Polonez także ToLoLoKo. Figurki i taczka to śliczności od @Adam66.
Za jakość zdjęć przepraszam jak zwykle. Robione niestety tradycyjnie smarkfonem.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy specjalistyczne 4

Podobne wątki