• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ceglane budynki stacyjne

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
310 2 0
#26
Ciekawym przykladem jest budynek Auhagen'a stacji Krakow, ktory sie oczywiscie nijak sie ma z budynkiem stacjii Krakow Glowny zas dosyc wiernie odwzorowywuje budynek stacyjny miescowosci u naszych zachodnich sasiadow, a mianowicie Krakow am See.
Ja mam pytanie czy podobny budynek stacyjny spotkał ktoś może w Polsce (gdzie)?
 

114

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#29
A dlaczego na niektórych makietach są tak "zaniedbane" budynki stacyjne - przesadyzm modelarski?
3 epoka to kolej była "państwem".
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#33
To linia nr 229 do Łeby stacja Wrzeście (y)
Przyznam się, że nie miałem pojęcia co to za nr linii.
[DOUBLEPOST=1417543905,1417543409][/DOUBLEPOST]Tutaj kolejna wizyta w naszym pieknym kraju. Chełmża, woj.: kujawsko- pomorskie. Obecnie dwa perony sa po remoncie, na których zatrzymują się składy Arrivy i PKP Przewozy Regionalne. Pomimo tego, że zapowiadają na stacji przyjazdy i odjazdy składów bilet można kupić tylko w automacie w liczbie jeden. Budynek jest zapuszczony i zdewastowany. Poczekalnia jest zabita dechami, a zegar sie zatrzymał na 9:30. Tą fotkę strzeliłem jeszcze w 2008 roku, gdzie perony były jeszcze w stanie dewastacji:

Picture 210.jpg

Wybaczcie za jakość fotki.
 

Podobne wątki