• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Cegielnia Nietążkowo

Maciek Wójcik

Znany użytkownik
Reakcje
1.083 129 15
#1
Cześć!

Rzekomo zakład cegielni w Nietążkowie poddawany jest powolnej likwidacji… Przestała działać kolejka, a pora przyjdzie i na budynki…

Niestety nie mam możliwości podróży do zakładu, aby wykonać odpowiednie pomiary. Czy ktoś mieszka niedaleko i ma taką możliwość? A może już pomiary pobrał? :)

Pozdrawiam!
M
 

garou

Znany użytkownik
Reakcje
4.111 416 99
#2
Cześć!

Rzekomo zakład cegielni w Nietążkowie poddawany jest powolnej likwidacji… Przestała działać kolejka, a pora przyjdzie i na budynki…

Niestety nie mam możliwości podróży do zakładu, aby wykonać odpowiednie pomiary. Czy ktoś mieszka niedaleko i ma taką możliwość? A może już pomiary pobrał? :)

Pozdrawiam!
M
Przepraszam kolego bardzo, ale jak słyszę "cegielnia" to kojarzy mi się rozległy teren. Kolega piesze "wykonać odpowiednie pomiary".... Co kolega ma na myśli? Całą cegielnię, układ torowy, budynki? Warto uściślić o co dokładnie chodzi....

Teren ten dobrze widać na geoportalu:

nietazkowo.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#4
Pewnie nikt, ale grubsze wymiary możesz zdjąć z serwisu geoportal Polska - Geoportal otwartych danych przestrzennych (e-mapa.net)

Identyfikator 301105_5.0014.152/7
Numer działki 152/7
Klasoużytki EGiB
Grupa rejestrowa Numer obrębu 0014
Numer jednostki 301105_5
Nazwa obrębu NIETĄŻKOWO
Nazwa gminy Śmigiel
Nazwa powiatu kościański
Pole ewidencyjne [ha]
Pole geometryczne [ha] 8.8055
Data aktualności 2023-09-08 21:47:54
masz tam w menu miarkę
resztę ze zdjęć - cegła ma 25x12x6,5cm, fuga 1cm,
powodzenia :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Prawdziwa kolej wąskotorowa 0
Prawdziwa kolej wąskotorowa 3

Podobne wątki