• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Cargo - firmy Electrotren nr kat. 6008

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#1
ostatnio nabyłem na allegro wagon 3 osiowy dwu poziomowy, do przewozu samochodów osobowych w zarządzie DB Cargo, typu Laes w epoce V firmy Electrotren
Numer boczny 21 80 436 7 708-5
i dzwoniłem w tej sprawie do "parowozika", aby dokupić następny do składu... i tu zonk
odpowiedź była taka, że w Polsce takiego wagonu nie kupię-tylko w Niemczech, bo z nimi nie mogą się dogadać,aby można było kupić w Polsce. W komplecie jest jeszcze 8 samochodów, ale sprzedający ich nie miał, mówiąc, że są dwie wersje
Czy ktoś z Was wie czy to prawda, że w Polsce go nie kupię ????
 

Załączniki

Jasiek5

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
89 0 0
#3
WITKOIM napisał(a):
Czy ktoś z Was wie czy to prawda, że w Polsce go nie kupię ????
Witam
Rzeczywiście wagon jest nie dostępny na polskim rynku.
Jest to wersja limitowana na rynek niemiecki.
Autka które są na platformach electrotrena to autka firmy siku.
Pozdrawiam
Janek
 
OP
OP
WITKOIM

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#5
do LESZEKCHA .....
czy napewno kupiłeś ten wagon w parowoziku ??????????
jak byłem w parowoziku i pokazywałem wagon, to pani powiedziała,że takiego nigdy nie mieli, choć chcą go sprowadzić

Do Jaśka
a u pana mozna dostać te samochodziki lub podobne ????

pzdr
michal
 

leszekcha

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Tak na 100%. Było to w styczniu tego roku. Szybko go sprzedałem na allegro. Nie jestem maniakiem, ale nie spełniał moich oczekiwań- słaba kinematyka sprzęgu, i warunki jezdne.
 
P
#7
Jasiek5 napisał(a):
Jest to wersja limitowana na rynek niemiecki.
I dla mnie bez wartości :cool:
Wagon ten widziałem w Hiszpanii już dość dawno - więc trudno tu mówić o limicie....
Gdyby był oznaczony numerycznie jako Laes559 to od biedy mógłbym go nabyć - choć i tak odbiega od oryginału. Tymczasem wagon oznakowano tak jak Autor tematu podał - a więc w grupie zarezerwowanej dla Laaeks553 - czyli wagonów na czterech niezależnych osiach.
Jeśli Autor chce mieć kopię oryginału i bez problemów z importem - proponuję Maerklin/Trix :cool:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 14
Tabor 5
Tabor 12
Tabor 3
Tabor 28

Podobne wątki